Jak tam Wasze wnioski?

lookash_c

Pionier e-mobilności
Serwus,
jak tam się mają Wasze wnioski? Minęło "raptem" 7 tygodni od startu programu, u kogoś coś drgnęło?
 

pluto

Pionier e-mobilności
Przyjęty w funduszu - zarejestrowany :unsure:
 

Famkot

Zadomawiam się
Przyjęty, zarejestrowany:)) Na początku sprawdzałem codziennie czy już:))
Gdzieś się reklamowali ze jest ich chyba 600 zgłoszonych i może to naprawdę jedna osoba ogarnia
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Obawiam się tego ostatniego bo za ocenę wniosków ma odpowiadać aplikacja
 

Attachments

  • 9747DCB4-3191-4C0F-8BFE-95EBD7152B7F.jpeg
    9747DCB4-3191-4C0F-8BFE-95EBD7152B7F.jpeg
    304,2 KB · Liczba wyświetleń: 42

Michal

Moderator
Takie wnioski składa się samemu, nawet jak auto jest w leasingu, czy w takim przypadku robi to leasingodawca? Trafiłem na jakieś informacje o naborze dla banków i nie mogę zrozumieć o co tutaj chodzi, bo przecież przy leasingu moje auto nie jest na mnie...
 

solik

Pionier e-mobilności
W przypadku leasingu/najmu wniosek sklada w twoim imieniu firma leasingowa i dotacja idzie na oplate poczatkowa przy czym jesli wyszlo, ze oplata poczatkowa to np 10% i bedzie to 22 tys to pozostalej kwoty tj 5 tys nie dostaniesz np na kolejne raty tylko idzie to "w palnik" .

Poki co firmy czekaja na dalsze kroki, sam poluje na Tesle w wynajmie dlugoterminowym i firma mi juz przeslala oferte tylko czekaja na oficjalna informacje z NFOŚiGW.

Hehe wypowiedz z uruchamianiem aplikacji jest iscie biurokratyczno-korporacyjno-urzedowa. Znam to z firm z ktorymi wspolpracuje, samemu czasem tez tak trzeba przedstawic jakas sytuacje :D bezosobowo, bezpodmiotowo - klient sie mniej awanturuje jesli to "program" zawinil.
 
Last edited:

pluto

Pionier e-mobilności
Dziś dostałem informację z systemu NFOŚiGW o uzupełnienie wniosku (w pliku nie przesłałem potwierdzenia zapłaty za polisę) - czyżby coś się zaczęło ruszać :unsure:
 
Top