Koniec darmowego Spotify od 1 grudnia 2024 r.

Używasz darmowego konta Spotify w Tesli?

  • Tak

    Votes: 33 38,8%
  • Nie - mam swoje

    Votes: 28 32,9%
  • Nie - nie używam Spotify

    Votes: 24 28,2%

  • Total voters
    85
  • This poll will close: .

Pabloss

Posiadacz elektryka
No wiesz nikt też nie mówił że teraz jest (jak to nazwałeś jako bonus) a za jakiś czas tego nie będzie. Zawsze ma się wrażenie, że jak coś jest za określoną kasę (abonament) a potem to zabierają to ma się uczucie że dostaje się mniej, a płacić trzeba tyle samo.
Ja zawsze cieszyłem się z tej szerokiej funkcjonalności, z tego że jest wybór wielu streamingów muzycznych (osobiście używam AppleMusic) ale gdybym nie opłacał to zawsze mogłem sięgnąć do Spotify. Teraz niestety jak ktoś nie będzie miał opłaconego kąta to muzyki "nie posłucha".
 

karol.kar

Posiadacz elektryka
Płacić tyle samo a dostać mniej mmmmmm ciekawe
Dokładnie to samo dzieje się w spożywce od paru lat.
Płacisz tyle samo, ale zawartość opakowania coraz mniejsza. :)

Spotify słucham tylko w Tesli (muza, podcasty), ale trudno. Jakoś przeżyję ten dodatkowy wydatek :)
Natomiast Premium Conn. to dla mnie "must have", nie wyobrażam sobie w podróży map bez zdjęć satelitarnych. Często byłem w miejscach gdzie kończy się droga i tylko nawigacja przez patrzenie na mapę ratuje sprawę. Pokazywanie korków w trasie i ich omijanie też fajna sprawa, a nie lubię jeździć z dodatkowymi nawigacjami w telefonie.
 

piotrpo

Pionier e-mobilności
Łączność premium to po prostu łączność + informacje o korkach. Spotify, z tego co pamiętam było dostępne również przez WiFi. Wciąż jest jeszcze TuneIn.
 

sd tosia

Fachowiec
Coś się dzieje z klientem spotify. W aucie z 2019 miałem konto teslowe, wyklikałem do listy ulubionych jakieś tam utwory. Po odbiorze nowego egzemplarza spotify nawet widział tę listę. Kilka dni temu jej już nie było i nie ma nadal. Być może miała wpływ wizyta mobilnego mechanika, który przeinstalował oprogramowanie (ale jakoś tak w skróconej wersji, dosłownie kilka minut). Ciągle auto jest na wersji 2024.26.100, na której wyjechało z Ząbek, a minęły już ponad dwa tygodnie.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Dokładnie to samo dzieje się w spożywce od paru lat.
Płacisz tyle samo, ale zawartość opakowania coraz mniejsza. :)

Spotify słucham tylko w Tesli (muza, podcasty), ale trudno. Jakoś przeżyję ten dodatkowy wydatek :)
Natomiast Premium Conn. to dla mnie "must have", nie wyobrażam sobie w podróży map bez zdjęć satelitarnych. Często byłem w miejscach gdzie kończy się droga i tylko nawigacja przez patrzenie na mapę ratuje sprawę. Pokazywanie korków w trasie i ich omijanie też fajna sprawa, a nie lubię jeździć z dodatkowymi nawigacjami w telefonie.
Nie masz wymienionych konkretnych aplikacji a tylko ze jest streaming . A do tego to sie zmienia i jest inne w różnych regionach
 

KrissTMY

Fachowiec
Oświećcie mnie, żebym mógł słuchać w Tesli muzyki od 1.12.2024 innej niż z radia to muszę płacić za jakąś platformę muzyczną abonament?
 
Top