Koniec darmowego Spotify od 1 grudnia 2024 r.

Używasz darmowego konta Spotify w Tesli?

  • Tak

    Votes: 33 38,8%
  • Nie - mam swoje

    Votes: 28 32,9%
  • Nie - nie używam Spotify

    Votes: 24 28,2%

  • Total voters
    85
  • This poll will close: .

poochaty

Posiadacz elektryka
A ja dzięki temu mailowi się dowiedziałem że w ogóle Spotify było za darmo :D
Było. Dla mnie to był wygodny profil samochodowy tj, zeby na moim profilu nie wyskakiwały mi dziecięce Taylory i inne Swifty
 

Pepek

Posiadacz elektryka
Teraz pytanie.
Co pozostanie plusem łączności premium? Widok satelitarny+traffic+podgląd sentry?
No i oczywiście sama łączność, ale tą można łątwo zastąpić poprzez wifi.
No łatwo/nie łatwo. Wolę jednak w aucie mieć zawsze (obojętnie czy PL czy inne kraje, gdzie bywam) tą możliwość odpalenia Netflixa, Disney+, Spotify, YT, Canal+Online, itd niż udostępniać wi-fi z telefonu z pakietów/roamingów, itp. Koszt IMO duży nie jest. Plus właśnie traffic, live view sentry.
 

radioaktywny

Posiadacz elektryka
Dla mnie łączność premium bez konta Spotify traci sens. Już za dużo "mikropłatności" wisi mi na koncie bankowym. Dlatego od 1 grudnia kończę za to "premium" płacić i będę korzystał z wi-fi smartfona.
 

tomA

Posiadacz elektryka
Może cena za subskrypcję premium spadnie do symbolicznych 3 USD… :Dfaktycznie mało korzyści jak ktoś tylko Spotify używał i nie subskrybował innych platform muzycznych.
Stały dostęp do internetu jest wygodny i chyba dla tego zostanę. Reszta to już mało przydatne funkcje.
 

poochaty

Posiadacz elektryka
Może cena za subskrypcję premium spadnie do symbolicznych 3 USD… :Dfaktycznie mało korzyści jak ktoś tylko Spotify używał i nie subskrybował innych platform muzycznych.
Stały dostęp do internetu jest wygodny i chyba dla tego zostanę. Reszta to już mało przydatne funkcje.
Jeszcze można puszczać bąki z poziomu telefonu.
 

YaCo

TM3 RWD HL 2024
A czy przypadkiem komunikat nie tyczy się wersji oprogramowania niższej niż te o których oni piszą?

„Zachowanie konta Spotify pojazdu wymaga aktualizacji software do wersji 2024.32.4.”
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
No ale teraz co dalej ? zabiorą Spotify, a kwotę którą płacimy zimniejszą ? Pewnie nie.
Czyli za tą samą kasę będziemy mieli mniej - właściwie co mapy satelitarne i co jeszcze ?
Płacić tyle samo a dostać mniej mmmmmm ciekawe
 
Top