Kontakt do Tesla

Kozub

Nowy na Forum
Czy ma ktoś sprawdzony i działający kontakt do Tesla Warszawa? Wiem, że telefonów nie odbierają, więc może jakiś email. Ogólnie dostępne kontakty tylko do serwisu i na infolinię.
Mam problem z rejestracją auta, a dokładniej chodzi o masę własną, którą Tesla podaje z kierowcą, a w polskich przepisach ma być bez.
 

Lsk

Zadomawiam się
nic takiego nie widziałem ale być może jest.
Ja się komunikowałem na te 3 adresy w rożnych sprawach i generalnie tego samego dnia (ale po kilku godzinach) odpisywali.
jeszcze możesz spróbować te nr telefonów.
Jowita 603 470 058
Paweł 732 350 522
Ale z doświadczenia wie ze telefonów nie odbierają.
 

Kozub

Nowy na Forum
nic takiego nie widziałem ale być może jest.
Ja się komunikowałem na te 3 adresy w rożnych sprawach i generalnie tego samego dnia (ale po kilku godzinach) odpisywali.
jeszcze możesz spróbować te nr telefonów.
Jowita 603 470 058
Paweł 732 350 522
Ale z doświadczenia wie ze telefonów nie odbierają.
Pani Joanna odpowiedziała na smsa, że ktoś się skontaktuje w tej sprawie. Więc czekam...
 

Khar

Posiadacz elektryka
Ja wysłałem SMS z opisem problemu (z leasingiem) + info że to opóźnia odbiór + nr rezerwacji i oddzwonili w ciągu godziny i sprawę załatwili od ręki. Zależy im na szybkim wydaniu samochodów. Jeśli dzwonisz, to 99% szans, że są akurat z klientem na wydawaniu, a na SMS oddzwonią w wolnej chwili.
EDIT: Dziwny masz problem, mnie zarejestrowali bez pytania (Łódź), może to lokalny urząd coś wymyśla niepotrzebnie i trzeba ich naprostować? Tak czy siak powodzenia.
 

Kozub

Nowy na Forum
Ja wysłałem SMS z opisem problemu (z leasingiem) + info że to opóźnia odbiór + nr rezerwacji i oddzwonili w ciągu godziny i sprawę załatwili od ręki. Zależy im na szybkim wydaniu samochodów. Jeśli dzwonisz, to 99% szans, że są akurat z klientem na wydawaniu, a na SMS oddzwonią w wolnej chwili.
EDIT: Dziwny masz problem, mnie zarejestrowali bez pytania (Łódź), może to lokalny urząd coś wymyśla niepotrzebnie i trzeba ich naprostować? Tak czy siak powodzenia.
No wiesz, w niektórych urzędach hybrydowym dawali zielone tablice...
 
Top