MLEASING - MBANK zwrot dotacji - minęło 15 mcy i wciąż nic

emach

Nowy na Forum
Kupiliśmy sam. w mleasingu w programie Moj Elektryk w 07/2023, decyzja z BOŚ pozytywna, minął ponad rok a pieniędzy wciąż nie otrzymaliśmy na rach. firmowy.
BOŚ nie chce rozmawiać, odsyła do mBanku.
Czy ktoś ma taki drastyczny przypadek?
 

ggrz

Zadomawiam się
U mnie 11 miesięcy w mLeasingu i nadal pusto na koncie, a mLeasing odpisuje: "Czekamy aktualnie na ruch BOŚ i odesłanie podpisanej przez nich umowy dotacji."
 

Ev3

Pionier e-mobilności
U mnie 11 miesięcy w mLeasingu i nadal pusto na koncie, a mLeasing odpisuje: "Czekamy aktualnie na ruch BOŚ i odesłanie podpisanej przez nich umowy dotacji."
Czyli jednak BOŚ nawala?
Słabe, że nie idzie tego jakoś sprawdzić, czy mówią prawdę, czy gdzieś zaginęło w bałaganie....
 
ja mam podobny przypadek w mleasing. auto kupione we wrzesniu 2023, umowa podpisana przez boś 15 kwietnia 2024 i odesłana do nas ( za pośrednictwem mleasing). Do dziś 18.10.2024 kasy na koncie nie ma. w mleasing mówią żeby czekac i czekać, a środki sa zabezpieczone w boś.
 
ja czekałem ponad rok w mleasing. Pośpieszałem, dzwoniłem bez rezultatu bo mówili że już wysłali, że czekają na odpowiedź itp.
W końcu zadzwoniłem do funduszu czy banku i powiedziałem w czym jest rzecz. Pani powiedziała że na podstawie numeru wniosu sprawdzi i da odpowiedź. Ale miałem zdziwienie jak oddzwoniła i przekazała że jak tylko mleasing złoży poprawny wniosek to oni wypłacą dotację!!!! Bo dotychczas składali 3 razy i za każdym razem z brakami/błedny...
Się wnerwiłem, wysłałem im maila - do dyrektorów też, którzy byli w kopii ( nikt nigdy nie odpowiedział i palcem nie kiwnął) i napisałem im co mają zrobić i do kiedy, albo sprawa inaczej się zakończy.
Możecie wierzyć lub nie, ale w ciągu tygodnia może półtora sprawa została załatwiona i dotacja wypłacona.

Ten mleasing to jest tragedia. Zero odpowiedzialności, zero profesjonalizmu, poporstu zero.........
 
Auto kupione 09.23, do dzisiaj brak środków i ani bos ani mleasing nie odpisują na maile. Na infolinii boś nie chce nic mówić i odsyła co mleasing, ci z kolei mówią że czekają na pieniądze od bos. Parodia
 
Top