One card to rule them all…

marco_25

Posiadacz elektryka
A widzisz, dlatego mojej żonie wpadło wczoraj 5 funtów. Dzięki (y)
I nie narzekaj bo 5GBP -> 27 PLN to całkiem niezły przelicznik jest jak na dzisiejsze czasy. W kantorze byś tyle nie dostał ;)
To ode mnie też wpadnie bo dziś pierwsze użycie a na koncie już 27pln na następne dodali. Dzięki za link polecający @nabrU (y)
 

daniel

Señor Meme Officer
Gdyby ktoś chciał, żeby dodano kartę Octopus Electroverse do ABRP to tu można zagłosować.


Już jest Under Review, ale można dodatkowo zagrzewać do pracy.
 

luki

Posiadacz elektryka
Odpaliłem dzisiaj Equay (czy jak to tam się pisze) z aplikacji Electroverse (po ładowaniu wpadło 27zł, dzięki linkowi polecającemu od @nabrU ). Ładowarka Elzab (?), nie dało się jej odpalić kartą, dopiero z aplikacji poszło. Ale do konca sesji aplikacja nie wiedziała że się odpaliło (był stosowny komunikat). Mogłem przerwać ładowanie, ale stwierdziłem że skoro się ładuje, to niech się ładuje.
No i teraz, jak uznałem że wystarczy tego prądu, to tak:
- na ładowarce użyj karty lub aplikacji, żeby zatrzymać;
- w apce Electroverse kliknąłem tą opcję do zatrzymania ładowania - brak jakiejkolwiek reakcji.
Zatrzymałem więc w samochodzie, zrobiłem fotę wyświetlacza ładowarki (na wszelki wypadek reklamacji), (i w nogi ;) ...) pojechałem.
Po jakichś 10minutach dostałem maila, że moje konto zostało zablokowane, bo nie powiodły się 2 ostatnie płatności ...
Problemem okazała się karta MasterCard od Revoluta. Wykasowałem, dodałem Visę (ten sam Revolut), płatność poszła, przyszedł mail, że konto odblokowane.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Odpaliłem dzisiaj Equay (czy jak to tam się pisze) z aplikacji Electroverse (po ładowaniu wpadło 27zł, dzięki linkowi polecającemu od @nabrU ).

Żona dziękuje, bo dostała swoje 5 GBP jakieś kilka godzin temu.(y)
 
Top