One card to rule them all…

daniel

Señor Meme Officer
Też sobie zamówiłem, żeby mieć coś na zastępstwo dla GreenWaya, który rozczarowuje mocno ostatnio. Patrzę na przejazd i w sumie Biedronki są bardzo po drodze, a przy okazji można zrobić zakupy. Problem tylko taki, że jest jeden punkt, więc to taka ruletka.

Chociaż GreenWay ma tę zaletę, że wystawia fakturę, której w Octoverse/Freshmile/Ionity nie można dostać.
Elocity też uruchamia Biedronki i daje fakturę, ale za 2,99 co jest prawie tyle samo co GreenWay.
 

Szaruś

Peugeot e208, 10.2022
Też sobie zamówiłem, żeby mieć coś na zastępstwo dla GreenWaya, który rozczarowuje mocno ostatnio. Patrzę na przejazd i w sumie Biedronki są bardzo po drodze, a przy okazji można zrobić zakupy. Problem tylko taki, że jest jeden punkt, więc to taka ruletka.

Chociaż GreenWay ma tę zaletę, że wystawia fakturę, której w Octoverse/Freshmile/Ionity nie można dostać.
Elocity też uruchamia Biedronki i daje fakturę, ale za 2,99 co jest prawie tyle samo co GreenWay.
A bezpośrednio Biedronki ile kosztują?
 

daniel

Señor Meme Officer
A bezpośrednio Biedronki ile kosztują?
Kurcze, faktycznie była podwyżka. Ostatnia cena, którą pamiętam to chyba było 2,70-2,80.
Elocity w takim razie to lepsza opcja niż mi się wydawało.

Ale Freshmile nadal byłby najtańszy jeśli uda się złapać dobrą prędkość ładowania, tzn średnia powyżej 50kW.
 

eimi

Posiadacz elektryka
Czy ktoś otrzymał fakturę na VAT EU z electroverse?
I jak to jest że ceny są niższe niż bezpośrednio u operatorów? Np. w mojej okolicy equay AC kilka groszy taniej, powerdot DC ponad 50 groszy taniej.
 

daniel

Señor Meme Officer
Czy ktoś otrzymał fakturę na VAT EU z electroverse?
I jak to jest że ceny są niższe niż bezpośrednio u operatorów? Np. w mojej okolicy equay AC kilka groszy taniej, powerdot DC ponad 50 groszy taniej.
Próbowałem zrobić konto firmowe, ale wysypało się właśnie na wpisywaniu VAT EU. Zrobiłem sobie zwykłe konto, bo w sumie i tak będę rzadko używał.
 

daniel

Señor Meme Officer
Jechaliśmy wczoraj w góry i mieliśmy się zatrzymać pod Pepco, żeby kupić jeszcze małe rękawiczki. Żona wypatrzyła Pepco w jakimś centrum handlowym w mieście Góra, bo akurat przejeżdżaliśmy. Powiedziałem że jak będzie w sklepie to poszukam gdzie staniemy na ładowarce potem. Okazało się że obok jest Biedronka z ładowarką. Pit stop idealny. Dzieci zjadły po bananie, żona zrobiła zakupy, a ja rozpracowałem, że kartę Electroverse najpierw trzeba aktywować przez aplikację. Max moc cały czas 70kW, bo bateria nierozgrzana, ale było wystarczające zupełnie.

Przyszedł mail, że jest bonus £27 i myślę sobie, że wow, jestem bogaty, ale w aplikacji jest 27 PLNów tylko. ;)
Dzięki @nabrU za polecenie Electroverse.:)
 

nabrU

Pionier e-mobilności
A widzisz, dlatego mojej żonie wpadło wczoraj 5 funtów. Dzięki (y)
I nie narzekaj bo 5GBP -> 27 PLN to całkiem niezły przelicznik jest jak na dzisiejsze czasy. W kantorze byś tyle nie dostał ;)
 

daniel

Señor Meme Officer
A widzisz, dlatego mojej żonie wpadło wczoraj 5 funtów. Dzięki (y)
I nie narzekaj bo 5GBP -> 27 PLN to całkiem niezły przelicznik jest jak na dzisiejsze czasy. W kantorze byś tyle nie dostał ;)
Narzekam? Wydaje mi się, że ton posta raczej pozytywny jak na polskie realia. Cieszę się że dostałem coś za darmo. W Stanach taki mail to pewnie byłby podstawą do pozwu. :rolleyes:
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Zarówno Ty jak i aj użyliśmy takiej ikonki ;), więc mam nadzieję, że obejdzie się bez pozwu... :)
 
Top