Power Dot

daniel

Señor Meme Officer
Ładowałem na PowerDot poprzez Freshmile - na ładowarce o mocy 90kW - 16min. Wyszło cenowo ok 2,22PLN gdzie CSS lokalnie wyceniony na 2,71PLN.
Okazjonalnie taniej przez roaming niż bezpośrednio.
Właśnie znajomy powiedział, że się przez to ładował i 0,30 EUR/kWh + 0,30 EUR/min, co w przeliczeniu na nasze wychodzi bardziej okolice 2 PLN niż 3. To by była nawet znośna cena.

y - cena PLN/kWh
x - średnia moc ładowania kW
1721918361421.png
 

daniel

Señor Meme Officer
jako przedsiębiorca - nie rozumiem - sorry - jestem chyba zbyt głupi - mieć coś co może zarabiać i nie wykorzystać :rolleyes:
Po co się użerać z klientem, że ładowarka nie chce wystartować.
 

wojtkow

Posiadacz elektryka
jako przedsiębiorca - nie rozumiem - sorry - jestem chyba zbyt głupi - mieć coś co może zarabiać i nie wykorzystać :rolleyes:
Bo w EU nie buduje się rzeczy, żeby na nich zarabiać tylko żeby zarabiać na dotacjach. Tak działa większość startupów dofinansowywanych przez EU i tak działają sieci ładowarek. Interwencja w wolny rynek zawsze kończy się patologią.
 

pmlody

Pionier e-mobilności
Bo w EU nie buduje się rzeczy, żeby na nich zarabiać tylko żeby zarabiać na dotacjach. Tak działa większość startupów dofinansowywanych przez EU i tak działają sieci ładowarek. Interwencja w wolny rynek zawsze kończy się patologią.
Dlatego dopłaty to psucie rynku i nie powinno ich być.
 

kubatar

Posiadacz elektryka
Artykuł dot rozwoju powerdot w szczególności info o nowych DC w Krakowie tj. galeria krakowska i galeria Kazimierz. Z punktu widzenia tranzytowego to słabo ale jeśli ktoś jedzie do Krakowa to do rozważenia jako alternatywa wzgledem konkurencji.
 
Top