One card to rule them all…

nabrU

Pionier e-mobilności
Mała uwaga: powyższe dotyczy konta Electroverse dla osoby prywatnej, bo widzę, że jest też opcja dla firm:

1725458411540.png
 

luki

Posiadacz elektryka
Z tego co widzę, to np PowerDot jest 2,65PLN/kWh (dla porównania: bezpośrednio 2,71; elocity 2,99; ze zniżką EV klubu ~2,17)
 

kaktus

Posiadacz elektryka
Zamówiłem sobie tą kartę zobaczymy czy się przyda ;) Warto coś tam mieć nie aplikacyjnego pod ręką.

Tak jak pisał @Szaruś w adresie dostawy trzeba uniknąć `/` i zastąpić np. `m.`. Ciekawe kto to testuje że walidator nie podświetla pola które jest problematyczne :D
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Z tydzień po zamówieniu znalazłem w skrzynce i nawet fajne stacje mam w okolicy . Ceny nie wiem, bo nie korzystam a gdyby nawet to i tak sporadycznie więc bardziej liczy się czas procedury (dojazd/ładowanie) jak cena kWh

20240910_131726-COLLAGE_copy_800x601.jpg
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Mam nadzieję @Bronek, że użyłeś czyjegoś linka polecającego ;)
Ceny pewnie jakieś rewelacyjne w PL nie będą, ale zawsze to jakiś backup na wycieczki dalsze i bliższe.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Mam nadzieję @Bronek, że użyłeś czyjegoś linka polecającego ;)
Ceny pewnie jakieś rewelacyjne w PL nie będą, ale zawsze to jakiś backup na wycieczki dalsze i bliższe.
Klikalem z Twojego , który zapodałeś w stopce ale to g... dało , bo chciał rejestracje a ta nie była do zweryfikowania bo nie GB i jakoś tak zamuliło a potem zarejestrowało .Ale nie widzę aby byl bonus dla kogoś .
Dalem PayPal a jako formę
 

kaktus

Posiadacz elektryka
Klikalem z Twojego , który zapodałeś w stopce ale to g... dało , bo chciał rejestracje a ta nie była do zweryfikowania bo nie GB i jakoś tak zamuliło a potem zarejestrowało .Ale nie widzę aby byl bonus dla kogoś .
Dalem PayPal a jako formę
Dokładnie tak samo było u mnie - kliknąłem w ten link ze stopki ale koniec końców po rejestracji nie dostałem bonusu więc zakładam że nie wliczyło go również @nabrU .
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Dzięki za użycie mojego polecenia (y)

Panowie, bonus jest po pierwszym użyciu karty Electroverse, więc do ładowarek może coś tam dostaniecie (i ja też) i przy okazji sprawdzicie jak działa (nie trzeba przecież od razu całej baterii ładować):

1725990604204.png
 
Top