Mobility+ EnBW

Witam.
Na rynku jest sporo aplikacji z Kartami. Był szum z Freshmile który przez miesiąc działał super z IONITY ( stawki na poziomie 1,25 PLN/ kWh) niestety stawka wzrosła powyżej 3,50 PLN/kWh. Pomimo zapewnień nie działa z GreenWay.
Pytanie czy macie potwierdzenie że operator z aplikacji Mobility+ EnBW działa na ładowarkach GreenWay i stawka jest 0,50€ przy tańszym abonamencie oraz wszyscy inni operatorzy taką samą stawka. Dajcie znać.
 
Mogę już potwierdzić, wziąłem abonament za 17,99 Euro stawka jest 0,50 na greenWay ładowałem na duzę DC 175Kw oraz wszystkich innych DC w Polsce ( bez IONITY) cena taka sama. W Czechach ładowałem na 300Kw cena 0,39 Euro za 1Kwh na ładowarce EnBW. Czekam na kartę bo napisali że sieć jest tylko dla mieszkańców Szwajcaria, Austria i Niemcy.
 

carinus

Zadomawiam się
Jak załatwiłeś kartę. Też myślałem że W Belgii da się ją wyrobić, ale niestety, tak jak piszesz jest przeznaczona tylko dla niemieckojęzycznych.
 
Jak załatwiłeś kartę. Też myślałem że W Belgii da się ją wyrobić, ale niestety, tak jak piszesz jest przeznaczona tylko dla niemieckojęzycznych.
Hejka. Zarejestrowałem się. I już mogłem korzystać z aplikacji i ładować auto. Dostałem mailem numer karty, wpisałem w aplikacji i wskazałem adres. Odpisali że dziękują i muszę czekać cierpliwie bo wysyłka może potrwać do 2 tygodni.
 

carinus

Zadomawiam się
Dwa lata temu bezskutecznie próbowałem pozyskać kartę, ale skończyło się na karcie Shell Recharge i też daje radę przejechać przez Niemcy i benelux.
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Jesli chodzi o "przejechać przez DE" to bez żadnych abonamentów karta Freshmile daje nam 0,3 €/kWh + 0,3 €/min na ładowarkach Aral Pulse, Allego, Total Energies, czyli całkiem sporo.
 
Top