Można już zamawiać MG Cyberster (na razie w UK)

nabrU

Pionier e-mobilności

nabrU

Pionier e-mobilności
Zadziwia mnie popularność kabrioletów w UK.

Kabrioletów jest tu relatywnie bardzo dużo (Autotrader - 17243 ogłoszeń z cabrio).
Dlaczego:? Jest trochę powodów:
1. Bo ludzie mają pieniądze
2. Bo nie ma tu zimy ze śniegiem
3. Bo Brytyjczycy są (wydaje mi się) bardziej zahartowani od Polaków (małe dzieci w wózkach bez czapeczek i skarpetek są na porządku dziennym, krótkie spodenki noszone również w zimie itp)
4. Może jeżdżą nimi do swoich domów we Francji czy Hiszpanii.
 

inter

Pionier e-mobilności
Kabrioletów jest tu relatywnie bardzo dużo (Autotrader - 17243 ogłoszeń z cabrio).
Dlaczego:? Jest trochę powodów:
1. Bo ludzie mają pieniądze
2. Bo nie ma tu zimy ze śniegiem
3. Bo Brytyjczycy są (wydaje mi się) bardziej zahartowani od Polaków (małe dzieci w wózkach bez czapeczek i skarpetek są na porządku dziennym, krótkie spodenki noszone również w zimie itp)
4. Może jeżdżą nimi do swoich domów we Francji czy Hiszpanii.
Ale bardziej pada i wjeje ;)
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Młodzieżowe auto i dla kobitki fajne. Facet w balzakowskim wieku bedzie wyglądał jak w Mini. Jak se jeszcze walnie czerwone buty i obcislą marynareczkę i wlosy na żelu to........to bedzie miał wizerunek, jak ja w poniższym aucie sam kiedyś wyglądalem z pudlem jadąc do weterynarza. Na światłach stojąc w Las Vegas mialbym branie podczas parady...na 100%

Ad kabriolet

Mialem cabrio i tego mi brakuje w Tesli. Np z hadrtopem skladanym z wianiem ciepłem na kark lub choć z windstoperem. Otwartym da się zimą jeździć spoko. Jest super. Wiadomo nie po autostradzie ale w miescie i, tak do 90tki? .
Taką np Tesle zostawiasz otwartą a tu deszczyk, wtedy zdalnie zamykasz lub robi to sama? Mozna podczas wolnej jazdy bawic sie dachem w większości przypadków takich aut



Rozmarzyłem sie. Ten moj ostatni byl tylko od parady, bo najlepiej jechal prosto jak to Amerykanin . Kilka lat temu - zimą, robilem wiochę wg tzw prawdziwych kierowców Polaków , ale czym ja wiochy nie robilem? W końcu mieszkam we wiosce
:)
20210321_104808-COLLAGE.jpg
 
Last edited:

pmlody

Pionier e-mobilności
Bo Brytyjczycy są (wydaje mi się) bardziej zahartowani od Polaków (małe dzieci w wózkach bez czapeczek i skarpetek są na porządku dziennym, krótkie spodenki noszone również w zimie itp)
Pamiętam wyjazd do Szkocji, gdzie przy takiej samej temp jak wylatywaliśmy, nam było zimno, a po parku tubylcy ganiali w krótkich spodenkach. IMHO to kwestia wilgoci, po 3 dniach szło wytrzymać :D
 

krzyk

Zadomawiam się
Pamiętam wyjazd do Szkocji, gdzie przy takiej samej temp jak wylatywaliśmy, nam było zimno, a po parku tubylcy ganiali w krótkich spodenkach. IMHO to kwestia wilgoci, po 3 dniach szło wytrzymać :D
To tłumaczy tych Brytyjczyków chodzących po rynku w Krakowie w zimowe noce w krótkich spodenkach i krótkich rękawkach. Zawsze mi się wydawało, że coś innego ich rozgrzewa :)
 
Top