Można już zamawiać MG Cyberster (na razie w UK)

Ronin78

Fachowiec
Gust kazdy ma inny. Ja naprzykład nie kupił bym leafa. Dla mnie to dopiero udziwniony wyglad
To ciekawe co innego kupiłbyś w cenie Leafa Accenta, pewnie golasa MG4, ale wtedy ich nie było na rynku, cenowo w limicie $ porównywanie do wyboru była nowa Dacia Spring.

Trochę inaczej wybiera się w cenie 130k PLN, a trochę inaczej w 250-300k PLN
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Dawnymi czasy gdy nie było RODO wrócił marynarz z półrocznego rejsu i dowiedział się , że żona jest w szpitalu na ginekologii. Od informowania rodzin, bo kiedyś wstępu na oddział nie było , byl zawsze najmłodszy lub stażysta.
Bral papiery i szedł na dół do okienka (Klinika Pomorzany Szczecin). Tylko w przypadkach ciężkich, skomplikowanych robił to Szef , Profesor itp . Ale np o stanie po wczesnym poronieniu , czy to naturalnym czy sztucznym informował źòłtodziub . Kiedyś nawet pensję odbierał kolega , tajemnic jak teraz tylu nie było.
Wróćmy do historii. Zapytam Was:
O czym dowiedział się zatroskany marynarz?
Zgadnijcie też, jak bardzo się ucieszył , że z żoną jest wszystko w porządku i czy skakał z radości, że po pół roku ją w końcu zobaczy całą i zdrową?


Ja Wam nie powiem. Tajemnica lekarska :)


(Pies syna mnie obudził i poranny wzwód twórczy mnie skłonił do tego opisu. A to ku pokrzepieniu serc tych co na morzu) :) Oni też zawijają do portów....wynik pojedynku to remis
 
Last edited:
Top