Nowe stacje Orlenu w Warszawie

Hue Zarri

Posiadacz elektryka
Ja osobiście mam problem z płatnościami i uruchomieniem Orlenowskich ładowarek. Korzystają z tego samego oprogramowania co GreenWay a tak utrudniają życie jeśli chodzi o obsługę. Kto w tych czasach wymaga ciągłej autoryzacji karty kredytowej.

Ze smutkiem musze stwierdzić że korzystam tylko w skrajnych przypadkach. :(
 

danielm

Pionier e-mobilności
Ja osobiście mam problem z płatnościami i uruchomieniem Orlenowskich ładowarek. Korzystają z tego samego oprogramowania co GreenWay a tak utrudniają życie jeśli chodzi o obsługę. Kto w tych czasach wymaga ciągłej autoryzacji karty kredytowej.

Ze smutkiem musze stwierdzić że korzystam tylko w skrajnych przypadkach. :(
tydzien temu pierwszy raz spróbowałem płatnego DC Orlenu. deszcz pada, wyskakuje z auta, wpinam kabel, w apce wybieram port. autoryzacja karty trwa w nieskonczonosc, dostaje komunikat z apki orlenu że jestem zbyt wolny. no to jeszcze raz, autoryzacja mobilna nie pojawia się w apce banku, znowu nieudane. wsiadam do auta żeby nie moknąć, próbuje 3ci raz a kątem oka widzę że trwa ładowanie.
 

vwir

Pionier e-mobilności
Ja osobiście mam problem z płatnościami i uruchomieniem Orlenowskich ładowarek. Korzystają z tego samego oprogramowania co GreenWay a tak utrudniają życie jeśli chodzi o obsługę. Kto w tych czasach wymaga ciągłej autoryzacji karty kredytowej.

Ze smutkiem musze stwierdzić że korzystam tylko w skrajnych przypadkach. :(
Problemy z orlenem mocno zależą od karty. Używam revoluta i absolutnie zero problemów. Jak na razie stuprocentowa skuteczność. Kiedyś kumpel stał pod ładowarką orlenu i próbował ją aktywować kartą santandera. Po trzeciej próbie i zablokowaniu na koncie 600pln zadzwonił do mnie. Odpaliłem mu zdalnie ze swojego konta, zadziałała od razu.
 

Michal

Moderator
W ostatnich 7 dniach ładowałem się na 2 ładowarkach Energa uruchamianych poprzez aplikację Orlen i muszę przyznać, że się udało, więc jakby coś poprawili... Co prawda zanim wklepalem dane karty do aplikacji (którą musiała najwyraźniej zgubić...), sesja zdążyła się zakończyć i musiałem się podłączać ponownie ale nawet wtedy ruszyło bez ponownego pobrania 200 zł.
 

Kuba K.

Posiadacz elektryka
Problemy z orlenem mocno zależą od karty. Używam revoluta i absolutnie zero problemów. Jak na razie stuprocentowa skuteczność. Kiedyś kumpel stał pod ładowarką orlenu i próbował ją aktywować kartą santandera. Po trzeciej próbie i zablokowaniu na koncie 600pln zadzwonił do mnie. Odpaliłem mu zdalnie ze swojego konta, zadziałała od razu.
Ja trzaskam Santanderem przez ApplePay bez żadnego problemu od strony płatności.
 

JareG

Pionier e-mobilności
Czyli Orlen będzie miał ładowarki "ultraszybkie", a już teraz ma "szybkie" i "półszybkie". :D :D :D
A bo to (ten poziom szybkości) pewnie zależy od tego, jak szybko uda Ci się zacząć ładowanie.. jeśli za 1-2 próbami, to ładowarka jest ultraszybka.. jeśli 3-4 próby to szybka.. a jeśli 5 prób i więcej to prawie szybka.. a jeśli się nie uda, to i tak Twoja wina i masz nie narzekać na ładowarkę.
🤣

Pozdrawiam
 
Top