Tavascan

Ev3

Pionier e-mobilności
Widziałem wczoraj na ulicy Tavascana.
To chyba pierwszy VW który mógłbym kupić bez mrugnięcia okiem, ze względu na wygląd.
Najlepiej nie będę sprawdzał ile kosztuje.
 

inter

Pionier e-mobilności
Widziałem wczoraj na ulicy Tavascana.
To chyba pierwszy VW który mógłbym kupić bez mrugnięcia okiem, ze względu na wygląd.
Najlepiej nie będę sprawdzał ile kosztuje.
Cupra produkowana w Chinach, na chińskiej platformie.
 

nabrU

Pionier e-mobilności

raz

Nowy na Forum
A ja tam ostatnio go widuję codziennie, sąsiad jest pracownikiem salonu i ostatnio parkuje właśnie Tavascana. Przyznam że z zewnątrz robi wrażenie, ale w środku to nie moja bajka.
 

luki

Posiadacz elektryka
A ja tam ostatnio go widuję codziennie, sąsiad jest pracownikiem salonu i ostatnio parkuje właśnie Tavascana. Przyznam że z zewnątrz robi wrażenie, ale w środku to nie moja bajka.
Super, a potem klient z ulicy może tylko pooglądać w salonie, polizać przez szybę, ale żeby się przejechać dłużej niż 15min, albo pożyczyć chociaż na dobę, to nie mamy ...
 

raz

Nowy na Forum
Super, a potem klient z ulicy może tylko pooglądać w salonie, polizać przez szybę, ale żeby się przejechać dłużej niż 15min, albo pożyczyć chociaż na dobę, to nie mamy ...
No ja jeszcze mogę zejść do garażu i pogapić się na niego trochę dłużej, ale raczej on od tego nie stanieje, abym go w ogóle brał pod uwagę przy zakupie.
 
Top