Opony zimowe 18"

inter

Pionier e-mobilności
A czy Ktoś pokusił się o wielosezonowe?
Ja za około miesiąc będe zakładał wielosezonowe
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 235/45 R18 98 Y XL, FP.
Mam juz 3 lata w smrodziuchu, i jest wszystko OK.
Edit: Jednak zdecyduję się, na nowe Hankook FlexClimate ION IL01 235/45 R18.
 
Last edited:

kosior1988

Zadomawiam się
czy macie doświadczenia z poniższymi oponami z homologacją Tesli? waham się między:
Pirelli Sottozero 3 a Continental Winter Contact TS 860 S Contisilent rozmiar 235/45/18 98V
 

TomRS

Posiadacz elektryka
czy macie doświadczenia z poniższymi oponami z homologacją Tesli? waham się między:
Pirelli Sottozero 3 a Continental Winter Contact TS 860 S Contisilent rozmiar 235/45/18 98V
Miałem Sottozero 3 jeszcze w Golfie i to słaba opona, trzymanie boczne na mokrym i śniegu słabe. To mocno już wiekowy produkt. Jako kolejne miałem Conti TS 850 i były duuużo lepsze.
 

KrzysiekT

Nowy na Forum
W jaki sposób można zamówić oryginalny zestaw kół zimowych dla TM3 HL? Przy zamawianiu samochodu była taka opcja, ale teraz w sklepie nie widzę tego zestawu, a w aplikacji w:
Serwis -> Zgłoś do serwisu -> Opony i koła -> Koła -> Zestawy kół i akcesoria
u mnie jest pusto
 

Auck

Zadomawiam się
Miałem Sottozero 3 jeszcze w Golfie i to słaba opona, trzymanie boczne na mokrym i śniegu słabe. To mocno już wiekowy produkt. Jako kolejne miałem Conti TS 850 i były duuużo lepsze.
Ja akurat jestem zadowolony z Sottozero 3. Wedlug mnie sprawdzaja sie w deszczu, na mokrej drodze i sniegu, co jest glownym celem zimowek. Dobrze tez dzialaja na zuzycie energii przy jezdzie autostradowej.
 

autorus

Zadomawiam się
Dzis założone opony caloroczne z felgami 19cali. Na razie jest ok.
 

Attachments

  • Screenshot_20240925_122101_Gallery.jpg
    Screenshot_20240925_122101_Gallery.jpg
    1,4 MB · Liczba wyświetleń: 43
Top