Orlen Charge czy może ING

elveh

Posiadacz elektryka
Mnie więcej od lipca nie udaje mi się dodać karty korporacyjnej wystawionej przez ING do aplikacji Orlen Charge. Dzisiaj kolejna próba i kolejny brak sukcesu...

Czy jest tu ktokolwiek kto z sukcesem dodał kartę ING w tym okresie do profilu płatniczego w Orlen Charge? Czy może nikt z klientów ING się tam nie ładuje?

Dodam tylko że przez 2 lata to działało. Po zmianie karty nowej się już nie da dodać.

1728088100700.png
 

vwir

Pionier e-mobilności
Mnie więcej od lipca nie udaje mi się dodać karty korporacyjnej wystawionej przez ING do aplikacji Orlen Charge. Dzisiaj kolejna próba i kolejny brak sukcesu...

Czy jest tu ktokolwiek kto z sukcesem dodał kartę ING w tym okresie do profilu płatniczego w Orlen Charge? Czy może nikt z klientów ING się tam nie ładuje?

Dodam tylko że przez 2 lata to działało. Po zmianie karty nowej się już nie da dodać.

View attachment 20888
Kumpel miał to samo z kartą z Santandera. „Nie bo nie”. Zwykłą, prywatną (a nie korporacyjną) więc miał o tyle łatwiej, że mógł podpiąć inną kartę (Revolut mu zadziałał). A nie można tam podpiąć karty przez pośrednika, na przykład apple pay/google pay?
 

UseYbrain

Posiadacz elektryka
Sprawdzę dzisiaj
 
Top