Outlander, Tesla S, Kia Niro - moje doświadczenia

Plug-in-Poland

Nowy na Forum
Cześć wszystkim!
Chciałbym Was zaprosić do odwiedzenia mojego kanału na YouTube, gdzie dzielę się moimi doświadczeniami związanymi z samochodami elektrycznymi od 2018 roku. Jeśli interesujesz się elektromobilnością, na pewno warto tam zajrzeć!

Na moim kanale znajdziesz wiele filmów związanych z tematyką elektromobilności. Prezentuję tam trzy samochody, którymi jeździłem przez ostatnie lata: Mitsubishi Outlander, Tesla Model S oraz Kia Niro. Dzięki temu możesz zobaczyć, jak te auta sprawdzają się w codziennej jeździe oraz dowiedzieć się, jakie są moje wrażenia z użytkowania każdego z nich.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi filmami, koniecznie zasubskrybuj mój kanał i włącz powiadomienia o nowych filmach. Będzie mi bardzo miło, gdy dołączysz do mojej społeczności elektromobilnych entuzjastów!


Dziękuję i pozdrawiam!
 

marcinsz

Zadomawiam się
Cieszę się, ze pojawia się coraz więcej materiałów. Myślę, że kanał dużo by zyskał w momencie wprowadzenia pewnej spójności - długość materiałów, tematyka i miniaturki :)
Życzę powodzenia w zdobywaniu subskrybentów, łapka w górę!
 

Plug-in-Poland

Nowy na Forum
Dziękuję bardzo za cenne uwagi! Jestem świadomy, że jeszcze dużo pracy przede mną, aby ulepszać kanał i dostarczać coraz lepsze treści.
Dziękuję również za pozytywny komentarz i życzenia powodzenia w zdobywaniu subskrybentów - to dla mnie bardzo ważne, aby widzieć, że ludzie doceniają moją pracę i poświęcony czas.

Jeszcze raz dziękuję za uwagi i obiecuję, że będę starał się uwzględniać sugestie w przyszłych materiałach.
 
Top