skyactivwalker

Pionier e-mobilności
Czasem posiada się auto niekoniecznie w aspekcie uzasadnienie ekonomicznego (wiesz co mam na myśli 😉).
Mam 8 samochodów które nie mają absolutnie żadnego uzasadnienia ekonomicznego, a planuję więcej bo kocham samochody i uważam że klasyki to świetna lokata kapitału, tym lepsza ze mam warunki do ich restaurowania :) ale wątek jest o opłacalności elektryka :) Ten mi się akurat opłaca.
 

cooler

Pionier e-mobilności
Mam 8 samochodów które nie mają absolutnie żadnego uzasadnienia ekonomicznego, a planuję więcej bo kocham samochody i uważam że klasyki to świetna lokata kapitału, tym lepsza ze mam warunki do ich restaurowania :) ale wątek jest o opłacalności elektryka :) Ten mi się akurat opłaca.
5 samochodów here. Jeszcze do niedawna tylko 2 używane, ale dzieciaki dorosły i już tylko 1 się na co dzień marnuje. Ale nie wyobrażam sobie żebym go nie miał :)
Pojeździć lubię wszystkimi, jest to dla mnie relaksujące i jazda co pewien czas innym autem jest po prostu ciekawa.
Nie zdażyło Wam sie nigdy pójść spać na sofę w salonie bo nie mogliście już zasnąć w swoim super wygodnym łóżku? Ja czasem tak mam, i tam na sofie zasypiam jak dziecko. Po prostu lubię różnorodność a nie lubię rutyny.
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Nie zdażyło Wam sie nigdy pójść spać na sofę w salonie bo nie mogliście już zasnąć w swoim super wygodnym łóżku? Ja czasem tak mam, i tam na sofie zasypiam jak dziecko. Po prostu lubię różnorodność a nie lubię rutyny.
Przypomniał mi się taki żart:
Wygrałem kłótnię z żoną.
W nagrodę śpię na kanapie.
:)
 

Piotrek111

Zadomawiam się
Nie o to chodzi, przecież napisał że ma płochliwą żonę, ciężko ją w aucie utrzymać bo jak tylko @galux20 gdzieś się zatrzyma to ucieka z samochodu i wskakuje komuś do sportowego muskularnego sedana z dużym T na masce.
Też bym sikał do butelki i jeździł 90km/h żeby bez postojów dojechać w takim układzie.
Pewnie przeczytała co oznacza gama modelowa Tesli: S 3 X Y i nie może się powstrzymać 😻
Jak znajdę chwilę to pomyślę, czego jej może brakować...:unsure:
Może płochliwa małżowina Pana Galuxa powinna być związana pasami ( oczywiscie bezpieczenstwa ) :) Niektóre kobiety to lubią .Widocznie brak jej tego skoro tak często ucieka jak widzi Tesle ? . Może wtedy czułaby się dopieszczona , a przez to bardziej bezpieczna ? :)
 
Top