Pożary samochodów spalinowych

Bronek

Pionier e-mobilności
Miłe było, bo zaznaczyli w TV że to same spalinowe autobusy .
Druga uwaga : w przypadku kiedyś palenia się łąk, teraz mamy "modę" na pożary infrastruktury itp.
Wtedy podpalano, bo było w telewizji, to i teraz może tak być? Durnie i szcseniaki nawet u mnie w okolicy podpalali ścierniska.
Trzecia i chyba nie bezpodstawna uwaga, że można by sądzić iż to sabotaże? Nawet jak nie, to jak będą tak się ekscytować tymi pożarami, pewnie to da dodatkowy powód, aby ruscy rozważyli takie działania na dużą skalę?
 
K

Konto_usuniete_2024-07-16

Gość
Też myślę, że te pożary śmierdzą. Wszystkie efektowne i kosztowne, wszystkie w nocy bez ofiar, wszystkie rozległe jakby źródło pożaru było w kilku miejscach jednocześnie, wszystkie w miejscach z powiedzmy sobie mizereną ochroną.

Jeżeli w najbliższych tygodniach, będą kolejne przypadki to będę miał pewność, że to sabotaż, bo ani statystyka, ani pogoda nie wyjaśnia częstotliwości.
 

Kszychu

Posiadacz elektryka
Durnie i szcseniaki nawet u mnie w okolicy podpalali ścierniska.
A to wynikało z dwóch przyczyn. Jedna przyczyna to tak jak mówisz, gówniarzom się nudziło i podpalali, ale w mojej okolicy wypalanie swoich własnych łąk to była norma. Był jakiś przesąd że jak na wiosne wypalisz łąke to lepiej rosnąć będzie czy coś. A potem jak to często bywa Stachu łąke swoją podpalił, troche popilnował ognia żeby nie paliło się za bardzo, potem poszedł po piwo bo po suchemu to nudno tak ognia pilnować a jak wrócił to paliły się już łąki od 2 sąsiadów
 
K

Konto_usuniete_2024-07-16

Gość
Top