Przymierzam się powoli do sprzedaży swojej Tesli Model 3 Perf

format

Nowy na Forum
Hej,
Zamówiłem sobie plaida stąd w najbliższych tygodniach / miesiącach będę sprzedawał swoją TM3P.
Nie pisałem jeszcze ogłoszeń, nie robiłem sprzedażowych zdjęć, nawet samego auta jeszcze do sprzedaży nie przygotowałem. Ale do rzeczy.
Samochód przygotowany performance'owo, więc się będzie raczej dłużej niż krócej sprzedawał, bo lista addonów jest długa.
  • Zacznijmy od zawieszenia, seryjny zawias w TM3P jest mocno średni, stąd został tu włożony pełny set KWv3, kosztował 15 kawałków. W kartonach dostępne jest seryjne zawieszenie, lecz raczej nie polecam używania tegoż. Nie mniej dodaję gratis.
  • Wcześniej, bo kilka miesięcy od odbioru z salony samochód został oklejony folią wrapingową techwrap, a na czoło samochodu został położony PPF, na to poszło drugie 15.
  • Dalej, hamulce TM3P się nadają się do wszystkiego tylko nie do hamowania, przede wszystkim auto zostało zalane wyczynowym Motulem RBF700, a następnie zostały w nim zmienione klocki. Aktualnie Ferodo DS2500, drugi zestaw wyczynowych klocków w kartonach, dodaję gratis.
  • Koła, tu jest tego trochę. Samochód zimą jeździ na Pirrelli Sotto Zero na oryginalnych felgach 20" Uberturbine. Latem na Japan Racing SL01 (super light w technologii flow forming) na oponach Michelin Pilot Sport Cup 2. Oprócz tego dysponuję trzecim zestawem, typowo torowym gdzie na 19" felgach z kutego aluminium kręcą się Nankangi AR1. W samych kołach mamy tu więc 30 patyków ;)
  • Oprócz tego mam dwa zestawy dystansów, jeden polski Dystom 22mm, drugi ściągany ze Stanów kuty 18mm. Można sobie zmieniać według uznania.

Z technicznych rzeczy, auto odebrane 4 grudnia 2021 roku z Ząbek z aktualnym przebiegiem 70000km, zatem wciąż jest na gwarancji producenta. Ta kończy się 4 grudnia 2025 roku, a gwarancja na silniki i baterie 4 grudnia 2029 roku.

W samochód zostało włożone mnóstwo pasji, serca i... jakieś 70 tysięcy złotych. Oczywiście rozumiem że tuningi się nie sprzedają, ale jednak nie bardzo jestem zainteresowany sprzedawać to auto za bezcen. Za nowe zapłaciłem 275k, włożyłem ponad 70. To daje jakieś 345kPLN. Myślę że jak sprzedam 150 tysięcy taniej, czyli za 195 to to będzie dobra cena. To wciąż 60 tysięcy mniej niż nowy TM3P HL, ale w odróżnieniu od tego ten samochód jest w stanie hamować i skręcać ;)
Ale rozmawiajmy. Poniżej wrzucam losowe zdjęcia samochodu które znalazłem na google photos. Gdy odbiorę Plaida i przyjdzie czas sprzedaży obiecuję wykonać bardziej staranną sesję fotograficzną.

Trochę tyłu na 19" Nankangu i zawieszeniu na wysokości seryjnej:

20220526_084136.jpg

Nankang z kutą felgą:
PXL_20230314_092336207.jpg

Przód i bok na feldze letniej i z zawieszeniem KWv3 (aktualny setup)
PXL_20230525_131159441~2.jpg
PXL_20230805_103856740~3.jpg
PXL_20240517_174044787.MP.jpg

Rozmawiajmy ;)
 
Top