Przymierzam się powoli do sprzedaży swojej Tesli Model 3 Perf

carinus

Zadomawiam się
Bez urazy, ale wyczynowe klocki nadają się do wyczynowych zastosowań i jak czytam takie informacje to nie będąc lamerem odpuszczam takie samochody. To samo tyczy sie płynu hamulcowego. Zachwalanie na poziomie ,,czerwony jest szybszy'' , więc odradzam takich opisów przy sprzedaży. Sebixy nie mają kasy na takie samochody a ogarnięci w temacie oleją takie ,,tuningi'' jako nic nie wnoszące.
 

format

Zadomawiam się
Bez urazy, ale wyczynowe klocki nadają się do wyczynowych zastosowań i jak czytam takie informacje to nie będąc lamerem odpuszczam takie samochody. To samo tyczy sie płynu hamulcowego. Zachwalanie na poziomie ,,czerwony jest szybszy'' , więc odradzam takich opisów przy sprzedaży. Sebixy nie mają kasy na takie samochody a ogarnięci w temacie oleją takie ,,tuningi'' jako nic nie wnoszące.

Hyhy, zaczyna się =)))))
Widzę że masz pojęcie o czym piszesz, o tym że DS2500 to streetowy klocek, o tym że Tesla Model 3 Performance seryjnie jest zalana DOTem 3 i nie ma żadnego seryjnego kanału chłodzącego hamulce w efekcie żeby zagotować heble nawet nie trzeba wyjeżdżać na tor. "Nie jesteś lamerem" więc wszystko to wiesz? Czy może jednak nie wiesz?
No to jak nie wiesz to teraz już wiesz. Tak czy inaczej nie bardzo mamy o czym dyskutować.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Hyhy, zaczyna się =)))))
Widzę że masz pojęcie o czym piszesz, o tym że DS2500 to streetowy klocek, o tym że Tesla Model 3 Performance seryjnie jest zalana DOTem 3 i nie ma żadnego seryjnego kanału chłodzącego hamulce w efekcie żeby zagotować heble nawet nie trzeba wyjeżdżać na tor. "Nie jesteś lamerem" więc wszystko to wiesz? Czy może jednak nie wiesz?
No to jak nie wiesz to teraz już wiesz. Tak czy inaczej nie bardzo mamy o czym dyskutować.
Juz nie DOT3

 

kswad12

No to z prądem
Tak czy inaczej nie bardzo mamy o czym dyskutować.
Format, piszesz rozmawiajmy, a jak ktoś rozmawia (a ma inne zdanie), to leci odpowiedz na granicy hejtu.
Szanujmy się, każdy może mieć swoje zdanie.
Ja bym na Twoim miejscu sprzedał to auto najbliżej seri, lepiej Ci wyjdzie wystawić osobno jedne, drugie koła niż wrzucać wszystko z autem.
Co do klocków i plynu, to ja też bym patrzył podejrzliwym okiem na takie sportowe klocki bo np. w cywilnej jeździe te mogą piszczeć na zimno i będzie więcej irytacji niż zadowolenia. Chyba ze ktoś faktycznie szuka auta na tor, to takie klocki itp sztos.
 

format

Zadomawiam się
Format, piszesz rozmawiajmy, a jak ktoś rozmawia (a ma inne zdanie), to leci odpowiedz na granicy hejtu.
Szanujmy się, każdy może mieć swoje zdanie.
Spoko, ale jak mam odpowiedzieć inaczej jak ktoś mi pociska pierdolety o tym że wybrałem RBF700 "bo czerwony jest szybszy". Mam z takim gościem poważnie rozmawiać?

Ja bym na Twoim miejscu sprzedał to auto najbliżej seri, lepiej Ci wyjdzie wystawić osobno jedne, drugie koła niż wrzucać wszystko z autem.

To prawda. Zresztą już o tym pisałem. Wrzucam ten wątek bo może ktoś się jednak znajdzie. Jak nie to pewnie auto zostanie rozebrane i koła / hamulce / zawieszenie będę sprzedawał oddzielnie.

Co do klocków i plynu, to ja też bym patrzył podejrzliwym okiem na takie sportowe klocki bo np. w cywilnej jeździe te mogą piszczeć na zimno i będzie więcej irytacji niż zadowolenia.
I dokładnie tak jest w wyczynowych klockach które mam w pudełku. Na samochodzie jest DS2500 który nie piszczy.
 
Top