Reklamy

Lisciasty

Zadomawiam się
Specjalnie powyłączałem adblocki żeby elektrowóz jakiś tam grosz czerpał z mojego klikania. Ale czasami się zastanawiam czy dobrze zrobiłem :>

elektrowoz.jpg
 

Lisciasty

Zadomawiam się
Wątpię. Pojawiają mi się jakieś bzdety typu meble, samochody spalinowe, wycieczki na karaiby i inne takie a ja czegoś takiego nigdy nie szukam ani nie oglądam na kompie. Gołe panie czasem się pojawią ale viagry i wspomagaczy też nie szukam, tudzież panienek do towarzystwa :]
 

Olecki

Pionier e-mobilności
Google dobiera reklamy pod profil osoby ale nie dojdziesz jak działa ten algorytm gdy brak mu danych wejściowych. Jak ma dane to jest prosto - jak wpisałeś w wyszukiwarkę model lodówki to później przez miesiąc będzie bombardował reklamami lodówek.
 

Lisciasty

Zadomawiam się
No ale ja używam wyszukiwarki google, co prawda tak samo zadblockowanej jak cała reszta. Nic z tego co tam wpisuję nie pojawia mi się na elektrowozie :> Chyba że adblocki są skuteczne i mnie nie profiluje. Trudno stwierdzić, bo tylko elektrowóz mam odblokowany :]
 

vwir

Pionier e-mobilności
Podejrzewam, że na podstawie "samochód elektryczny" zostałeś zaklasyfikowany jako mężczyzna w średnim wieku, więc widzisz reklamy dla takiej grupy odbiorców. Faktem jest, że widzę dokładnie te same reklamy. Chyba wpadłem do tego samego kubełka.
 

elveh

Posiadacz elektryka
Podejrzewam, że na podstawie "samochód elektryczny" zostałeś zaklasyfikowany jako mężczyzna w średnim wieku, więc widzisz reklamy dla takiej grupy odbiorców. Faktem jest, że widzę dokładnie te same reklamy. Chyba wpadłem do tego samego kubełka.
Ja też :)))))))))))
 

daniel

Señor Meme Officer
@Łukasz Bigo Ostatnio widuję reklamę, gdzie gada do mnie jakiś Emil. Moim zdaniem to już trochę za daleko idzie. Zżera mi transfer na jakąś gadającą głowę na autoplayu. Dobrze, że chociaż głos wyłączony.
No i reklama allegro z roznegliżowanymi paniami też mnie dopadła. Trochę niezręcznie jak otwieram forum, a tam porozbierane baby na pół ekranu. To już powoli pod NSFW podpada.
Jeszcze byłem zaskoczony jak dodałem post ma forum, przewijam, a pod moim postem jakieś krowy. Miałem niezły mindfuck skąd się wzięły. Czy wkleiłem jakiegoś złego linka czy ki czort.
 
Top