Kamil Pyclik

Zadomawiam się
Jeżeli nie chcesz kupować EV, a chcesz go wypróbować to jestem do dyspozycji.
Mam modele:
BMW i3, Fiat e500, Seres3, Tesla 3 SR+, Tesla 3 LR, Tesla S P100D, Hyundai Ioniq, Skoda CitiGo.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Jeżeli nie chcesz kupować EV, a chcesz go wypróbować to jestem do dyspozycji.
Mam modele:
BMW i3, Fiat e500, Seres3, Tesla 3 SR+, Tesla 3 LR, Tesla S P100D, Hyundai Ioniq, Skoda CitiGo.
Pozdrawiam Panie Kamilu. To Pana wywiad innym Yotuberem od akumulatorów skłonił mnie do zakupu z Pana pośrednictwem Trójki , która do dziś sprawuje się świetnie i przechodzi w ręce mlodszej części rodziny.
3 lata i jeszcze ludzie nie bardzo wiedzą o co chodzi w elektrykach. Może faktycznie wypożyczanie jest drogą do edukacji. Nie tylko przejażdżka ale też aby byl to dłuższy okres użytkowania np kilka dni, aby poznać też co to jest ładowanie.
 

Kamil Pyclik

Zadomawiam się
Pozdrawiam Panie Kamilu. To Pana wywiad innym Yotuberem od akumulatorów skłonił mnie do zakupu z Pana pośrednictwem Trójki , która do dziś sprawuje się świetnie i przechodzi w ręce mlodszej części rodziny.
3 lata i jeszcze ludzie nie bardzo wiedzą o co chodzi w elektrykach. Może faktycznie wypożyczanie jest drogą do edukacji. Nie tylko przejażdżka ale też aby byl to dłuższy okres użytkowania np kilka dni, aby poznać też co to jest ładowanie.
Dzień dobry :)
Miło mi bardzo!

Tak. Przed nami długa droga edukacyjna (co też robię), ale właśnie najem przed zakupem ma dać odpowiedź tym co się zastanawiają.

pozdrawiam!
Kamil
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Ja doceniam propagowanie elektromobilności przez Pana Kamila, ale to dla mnie jest typowe handlowe ogłoszenie, więc nie wiem jak Pan @Łukasz Bigo się na to zapatruje :unsure:

Na górze działu widnieje taki wpis:

TYLKO OSOBY FIZYCZNE nieczerpiące zysków ze sprzedaży elektryków. Zamieszczanie ofert jest darmowe, redakcja ich NIE WERYFIKUJE, proszę nie łamać reguł. Dziękuję.
 
Last edited:

Kamil Pyclik

Zadomawiam się
Ja doceniam propagowanie elektromobilności przez Pana Kamila, ale to dla mnie jest typowe handlowe ogłoszenie, więc nie wiem jak Pan @Łukasz Bigo się na to zapatruje :unsure:

Na górze działu widnieje taki wpis:
Dziękuję za tę uwagę i dobre słowo :)
Usprawiedliwię się tym, że to kategoria kupię/sprzedam auto elektryczne - stąd intencją moją było umieszczenie info w tej kategorii.
Niemniej, jak nagiąłem regulamin - to się usunę :)
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
Ja doceniam propagowanie elektromobilności przez Pana Kamila, ale to dla mnie jest typowe handlowe ogłoszenie, więc nie wiem jak Pan @Łukasz Bigo się na to zapatruje :unsure:

Na górze działu widnieje taki wpis:

Dziękuję za troskę. Niech zostanie, dużej krzywdy nam to nie robi. Jeśli okaże się, że sytuacja wymyka nam się spod kontroli, będziemy regulować.
 
Top