miksell

Posiadacz elektryka
Jak w temacie. Niby nowość ale co to warte? Miał ktoś do czynienia z tym samochodem?
 

boa

Zadomawiam się
Jak w temacie. Niby nowość ale co to warte? Miał ktoś do czynienia z tym samochodem?
Były testy - wypada bardzo słabo. Zasugerowałbym Ci uczulenie na wady tego auta i z myślą o nich umówienie się na swoją jazdę próbna - bo moze Ciebie nie będzie to ruszało :) Z tego co czytałem to są auta testowe bez problemu
 

boa

Zadomawiam się
Były testy - wypada bardzo słabo. Zasugerowałbym Ci uczulenie na wady tego auta i z myślą o nich umówienie się na swoją jazdę próbna - bo moze Ciebie nie będzie to ruszało :) Z tego co czytałem to są auta testowe bez problemu
Co ważne - warto czytać testy ze zrozumieniem, tzn cześć z nich jest Ewidentnie sponsorowana. Ale w części wady, niedoróbki i ogólny słaby stosunek wartości do ceny sa podane wprost. Jak masz ochotę na pełnego Chińczyka, to do Europy wchodzi BYD - wydaje się ciekawsze
 

miksell

Posiadacz elektryka
Co ważne - warto czytać testy ze zrozumieniem, tzn cześć z nich jest Ewidentnie sponsorowana. Ale w części wady, niedoróbki i ogólny słaby stosunek wartości do ceny sa podane wprost. Jak masz ochotę na pełnego Chińczyka, to do Europy wchodzi BYD - wydaje się ciekawsze
Mam bardzo ograniczone zaufanie do takich nowości. Szczerze mówiąc to bym się zdecydował na takie auto jedynie w momencie baaaaardzo atrakcyjnej ceny... ;-)
 

Cav

Pionier e-mobilności
Możesz bana za taki oczywisty tekst dostać.
W poprzednim wątku tak się stało - pisałem to samo co Ty, ale widać komuś zależało na promocji tego "czegoś" i się poskarżył......

Oczywiście jest dokładnie tak jak piszecie - już wolałbym sprawdzonego chińczyka porządnej marki elektrycznej.
A wynalazki - owszem, ale za pół ceny.
 

boa

Zadomawiam się
Możesz bana za taki oczywisty tekst dostać.
W poprzednim wątku tak się stało - pisałem to samo co Ty, ale widać komuś zależało na promocji tego "czegoś" i się poskarżył......

Oczywiście jest dokładnie tak jak piszecie - już wolałbym sprawdzonego chińczyka porządnej marki elektrycznej.
A wynalazki - owszem, ale za pół ceny.
Nie mam nic przeciwko współpracy komercyjnej portali z markami, ale jeśli ktoś by zaczął wycinać komentarze lub dawać bany za wyrażenie opinii czy podlinkowanie testow innych redakcji, które są niekorzystne - ale wydają się obiektywne - No to dla mnie byłby koniec danego portalu / forum. Za co zostałeś zbanowany??
 

Wojciech.Kaminski

Zadomawiam się
Nie polecam. Mam 2 szt. w firmie. Latem jeszcze mogłem wybaczyć większość wad, ale aktualne warunki pogodowe nie pozwalają na ich użytkowanie (brak możliwości ładowania zimnej baterii). Czekam na info z serwisu. Podobno aktualizacja oprogramowania pomoże.
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
Jak w temacie. Niby nowość ale co to warte? Miał ktoś do czynienia z tym samochodem?

Wrażenia naszego Czytelnika TUTAJ i TUTAJ. Chwilowo chyba lepiej nie eksperymentować. O ile mrozy nie zdarzają się w Polsce często, o tyle brak aplikacji może przeszkadzać.
 
Top