shell recharge - nowe możliwości

Hejka
Jest głośno że uruchomiono pierwsze szybkie ładowarki Shell Recharge, Shell współpracuje z PSPA czy EV Klub.
Super tylko dzisiaj się dowiedziałem że jak mam polską Shell Card Charge to tracę wszystkie rabaty bo drożeje prąd.??? Ceny będą z Aplikacji gdzie koszt 1Kwh zaczyna sie od 2,6 brutto do nawet 5,80 za 1Kwh w Columbus. Totalna porażka. powinni wycofać się z wspierania elektromobilności w Polsce. Stawki z niemieckiej karty są czasem lepsze dzisiaj. Według Shell Polska nie powinno się używać tych kart w Polsce.
 

Karol

Zadomawiam się
Masz rację że shell jest gówniany - miałem na firmę i zrezygnowałem bo co miesiąc mnie kroili abonament a nigdy z niej nie skorzystałem... jednak warto mieć taką gówno wartą awaryjną kartę (bez żadnego abonamentu) w aucie jak się podróżuje po europie. wiec próbuje założyć na priv a nie na konto firmowe ktore to kosztowalo mnie co miesiac za posiadanie ;-)
przecież przy podpisywaniu umowy jest wyjaśnione że karta ma abonament płatny raz w miesiącu, a to że jej nie używasz to już raczej Twój wybór.
Ja mam tą kartę od dwóch lat, też płacę abonament, bardzo sporadycznie ładuję EV, za to dość często tankuję paliwo - mam mały rabat który w sumie jest i tak większy od abonamentu, więc w sumie jestem na +
 

tomA

Posiadacz elektryka
przecież przy podpisywaniu umowy jest wyjaśnione że karta ma abonament płatny raz w miesiącu, a to że jej nie używasz to już raczej Twój wybór.
Ja mam tą kartę od dwóch lat, też płacę abonament, bardzo sporadycznie ładuję EV, za to dość często tankuję paliwo - mam mały rabat który w sumie jest i tak większy od abonamentu, więc w sumie jestem na +
Good for you. Dlatego ja zrezygnowałem bo nie używałem. Paliwo na Orlenie akurat mam tańsze bo mam kartę flotową z większym rabatem. Zawsze inna karta lub ładowarka w pobliżu wychodziła taniej niż shell. Ale jak by była karta za free to mogła by leżeć w aucie - awaryjnie. A jak mam płacić za to że leży to jak napisałem - zakończyłem karmienie shella 🙂. Ot to. Każdy robi co mu kalkulacja pokazuje. 👌
 
Top