shell recharge - nowe możliwości

Bronek

Pionier e-mobilności
Skoro Polska bedzie wkrótce dlaczego na polskiej stronie reklamują tą kartę? Nie rozumiem tego

Wielokrotnie mówiono pisano i teraz szczegolnie, czyja jest to wina.
Może czekają proroczo w Shellu na 15 października? Niemce w tym maczają paluchy jak nic i rude cwaniaki.
Jeden Król zastał Polskę drewnianą a zostawił murowaną, to może teraz z kartonu da się zrobić choć styropian? Przynajmniej coś, co nie rozmięka i się nie rozłazi?
Ale póki i co muszę być Niemcem, Holendrem itd aby być Polakiem wg tej aplikacji.
I tak pochodzimy od małpy więc wsio rybka.
 

refi1234

Posiadacz elektryka
Udało mi się dodać kartę kredytową, aczkolwiek jestem dalej Niemcem wg. aplikacji i na ich stronie.
Karta Paribass kredytowa. Z kont nie ściągają sami, trzeba przelewać. Teraz powinni ściągać z karty.
Polska jako kraj do rejestracji, dalej jest widoczna z dopiskiem "wkrótce" (co oznacza stulecie)
Podałem z adresem rozliczeniowym polskim ale Kraj DE. Weryfikacja w banku poszła. Zobaczymy. Testowo spróbuję odpalić na Grenway, Shellem

Hmm, ciekawe
Konto zalozone przez apke, dolaczona karte Revolut (weryfikacja z kosztem 0.oo), zapisany adres z krajem Germany i dziala. W apce jest od razu karta elektroniczna z danymi.

Podjechalem po 30 min na GreenWay aby sprawdzic - udało sie. Ale najciekawsze jest to ze w apce GreenWay mam na tej stacji koszt 3.15 za 1 kW + 0.4 za 1 min a w Shell Recharge jest niższy czyli 2.95 za 1 kW i 0.25 za 1 min. Testowe ładowanie kilka kW i faktycznie tyle kosztuje.

Apka nie sciaga od razu naleznosci z karty wiec pewnie w jakim cyklu ja obciaza (np. 1x m-c)
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Tyle czyli ile?
Bo na GW opłata czasowa jest włączana po 60 minutach, a Shell Recharge na GW podaje, że "za każdą minutę"
 

refi1234

Posiadacz elektryka
Tyle czyli ile?
Bo na GW opłata czasowa jest włączana po 60 minutach, a Shell Recharge na GW podaje, że "za każdą minutę"
To i tak wychodzi taniej (nawet dla 10 min ładowania) jezeli uzyskasz szybkosc >75 kW, a im dłużej i im szybciej sie ładujesz tym róznica sie zwiększa na korzyść Shell-a.
 

Jac3k

Posiadacz elektryka
Ja założyłem konto i nawet kartę mi do domu przysłali. Moje pierwsza karta do ładowania, nigdy wcześniej nie potrzebowałem ;-)
 

radioaktywny

Posiadacz elektryka
Ja założyłem konto i nawet kartę mi do domu przysłali. Moje pierwsza karta do ładowania, nigdy wcześniej nie potrzebowałem ;-)
Przydaje się. Latem korzystałem z jej pomocą z włoskich ładowarek różnych sieci na dalekim południu, w Apulii gdzie nie było superchargerów.
 
Top