wojti12

Zadomawiam się
Jutro jade zobaczyc swojego na placu. Tez sportline. Wzialem ten pakiet bo chcialem wyzsza podloge wiec inaczej niz Ty 😉. Zwrocilem uwage ze z wyzsza jest lepszy material jako podłoga, jest raczka oraz listwa na koncu bagaznika do wyrownania poziomu. W zamysle jak bede chcial głębszy to wyjme te steropiany. Dam znac jak to wyglada
 

Pablo_SuperSix

Nowy na Forum
Jutro jade zobaczyc swojego na placu. Tez sportline. Wzialem ten pakiet bo chcialem wyzsza podloge wiec inaczej niz Ty 😉. Zwrocilem uwage ze z wyzsza jest lepszy material jako podłoga, jest raczka oraz listwa na koncu bagaznika do wyrownania poziomu. W zamysle jak bede chcial głębszy to wyjme te steropiany. Dam znac jak to wyglada
Facet w salonie mi powiedział, że sprawdzał w jednym egzemplarzu na ekspozycji który nie ma pakietu transport, a również ma podłogę bagażnika podwyższoną. To wzbudziło moją niepewność…🤔
 

KorekSAN

Zadomawiam się
Ja nie mam pakietu transport. Enyaq 80iv zwykły. Mam podloge okolo 7 cm nizej niz próg bagaznika. Jak ściągnę wykładzinę to pod spodem tylko wygłuszenie i standardowy schowek na kable.
 

wojti12

Zadomawiam się
Facet w salonie mi powiedział, że sprawdzał w jednym egzemplarzu na ekspozycji który nie ma pakietu transport, a również ma podłogę bagażnika podwyższoną. To wzbudziło moją niepewność…🤔
to chyba ciężko mi to wytłumaczyć. wczoraj zobaczyłem na żywo swojego z pakietem transport. podłogą podwyszna z rączką (jak jest obniżoną to widziałem ze nie ma rączki tylko jest dziurka w płótnie/wykładzinie). jest u mnie na końcu bagażnika listwa w która można wsunąć podłogę i wyrównać poziom. Pod podłogą komplet styropianów z miejsce na kabli i inne. Jak pisałem widziałem na żywo obie opcje i wydaje mi się jakoś wykładziny (w podwyższonej wersji) jest znacznie lepsza. Sztywniejsza. W mojej opcji nie ma tych bocznych plastików oddzielających boczne schowki. Zatem ciężko mi powiedzieć jak to jest. Jak pytałem dealera przy zamawianiu to sam dokładnie nie wiedział dlatego wziąłem ten pakiet Transport (w tym są tez te przegródki, siateczki etc)
 

wojti12

Zadomawiam się
hej, nie mogę znaleźć wątku na ogólnym forum więc na razie tutaj zapytam ewentualnie będę wdzięczny jak mi wskażecie wątek. chciałbym po odbiorze Enyaqa (zakładam ze styczeń) założyć alarm antynapadowy. Na zasadzie ze złodziej nie odjedzie bez kluczyka ew zabezpieczenia przez kradzieżą "na walizkę/gameboy"? czy możecie polecić jakieś marki ew. miejsca do montażu w Warszawie? Fabrycznie dobrałem do Enyaqa Alarm który Skoda oferuje. W sumie nie wiem jakie on spełnia zabezpieczenia ale wziąłem go by wiem ze przez lata będzie znacznie niższe ubezpieczenie i szybko się zwróci :)
 

Ferrari95

Zadomawiam się
Robię to tylko wtedy, gdy parkuję auto w miejscu ogólnodostępnym (parking przed sklepem podczas cotygodniowych zakupów). Na co dzień pod pracą lub w domu cieszę się wygodą keyless.

Alternatywą są specjalne pudełka (wystarczy małe metalowe pudełeczko), w którym należy chować kluczyk by uniemożliwić przechwycenie wysyłanych przez niego sygnałów.
 

MałaGosia

Zadomawiam się
Czy cykl cyklowi jest równy? Czy cykl ładowania to każde uruchomienie ładowania niezależnie od prądu czy czasu ładowania.
 
Top