SuC Gdańsk - plotki

kubatar

Posiadacz elektryka
Często za granicą udostępniają jednak tylko część SuC. Nic nie stoi chyba na przeszkodzie żeby udostępnili Kraków i Ząbki. Pewnie Lućmierz też mógłby się załapać na udostępnianie.
 

Pepek

Posiadacz elektryka
Często za granicą udostępniają jednak tylko część SuC. Nic nie stoi chyba na przeszkodzie żeby udostępnili Kraków i Ząbki. Pewnie Lućmierz też mógłby się załapać na udostępnianie.
Ale Lućmierz to musieliby chyba jednak rozbudować - latem byłem tam 3 razy - raz nocą to było spoko, bo były tylko 3 inne auta, ale raz w ciągu dnia to było pełno, na szczęście czekałem z 1-2 minuty. W szczycie ruchu, i przy obecnych wolumenach sprzedaży oraz popularności tego SuC (nawet dla jadących A1, co mnie dziwi, ale głównie dla jadących A2), to nie widzę otwierania go dla wszystkich.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Chyba dobra informacja mimo wszystko, bo oznacza, że to dodatkowa stacja ładowania względem SuC, który i tak ma być(?). Lokalizacja właśnie się nie zgadzała, mapka Tesli wskazuje rejon stacji PKP Rumia, Auchan jest prawie 3km dalej. Rejony PKP to zawsze potencjalne bliskie źródło zasilania.

Za bardzo na mapie Tesli bym nie polegał. Bo u mnie powstają lokalizacje SuC, których na tej mapie nie ma w ogóle. Mapa ma nawet opóźnienia w pokazywaniu już oddanych SuC.

Proponuje taki eksperyment: otwórz Google Maps, wpisz: Rumia, zbliż i zobacz co pokaże mapa Googla i porównaj z mapą Tesli. To ta sama lokalizacja :ROFLMAO:
 

kiki111

Zadomawiam się
I Polenergia która jest mniej oblegana, bo mało ludzi o niej wie. No i jest tańsza
Tylko lokalizacja tej ładowarki jest "dziwna". Na szczęście przynajmniej miasto zabiera się za remont drogi do przedszkola to jakoś dojechać tam będzie można.

UM Sianów też chyba będzie stawiał jakąś 120kW ale nie wiem czy będzie ogólnodostępna. Greenway w Słupsku coś ruszył w końcu, na budowanej S6 na mopach Darżewo, Słupsk, Karwice też są projektowane moce dla ładowarek, więc ta biała plama na trasie Gdańsk-Szczecin powoli będzie znikała.
 

piotr_ev

Fachowiec

sh95

Zadomawiam się
Top