Co to za sztuka skręcić dwa kabelki… 🤭Ale mają tempo, dobrze widzę ze juz V4?
Co to za sztuka skręcić dwa kabelki… 🤭Ale mają tempo, dobrze widzę ze juz V4?
No teraz to już chyba innych nie montują, w sumie zgodnie z aktualnymi przepisami, każda nowo uruchamiana ładowarka musi mieć możliwość płacenia kartą, a w starszych takiej możliwości nie było.Ale mają tempo, dobrze widzę ze juz V4?
cholera parę dni temu ktoś pisał coś o trafostacji i cyk trafostacja na twoich fotach xDDDAle mają tempo, dobrze widzę ze juz V4?
z czego ekraiki i płatność dodali dopiero po zakończonej fazie projektowej V4No teraz to już chyba innych nie montują, w sumie zgodnie z aktualnymi przepisami, każda nowo uruchamiana ładowarka musi mieć możliwość płacenia kartą, a w starszych takiej możliwości nie było.
Chodziło o szafę a nie o sam słupek który rzeczywiście od jakiegoś czasu tylko v4 montują.No teraz to już chyba innych nie montują, w sumie zgodnie z aktualnymi przepisami, każda nowo uruchamiana ładowarka musi mieć możliwość płacenia kartą, a w starszych takiej możliwości nie było.