KrzysztofFly

Moderator
Ja kupowałem dwa te:
To są oryginały takie jak montuje tesla u siebie. Zmieniłem właśnie w długi weekend.
Wydaje się, że parametry mają podobne, poniżej opis z katalogu dotyczący filtra MANN;

"Filtr z węglem aktywowanym i polifenolem, z działaniem antybakteryjnym, Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5), z działaniem grzybobójczym, Filtr z węglem aktywnym"
 

danielm

Pionier e-mobilności
Ciekawe czy niebiescy wiedzą gdzie sprawdzić przebieg pojazdu. W czasie kontroli mają obowiązek wpisać :)
w 2021 pan policjant wystawiający mi mandat stwierdził że na tablecie to moge sobie napisać co mi pasuje, mam mu pokazać licznik z przebiegiem auta. na przeglądzie po 3 latach też łatwo nie było ale diagnosta dał się przekonać jak mu porównałem z aplikacją wynik i wyszło to samo
 

gim-kg

Pionier e-mobilności

Attachments

  • IMG_9333.JPG
    IMG_9333.JPG
    490,6 KB · Liczba wyświetleń: 44

slaveq

Pionier e-mobilności
Tak, ja używam. Wymieniałem tez u kolegów. Pamiętaj tylko, że musisz kupić 2 szt. A 8583 Filter+ pro trzywarstwowy filtr, działa przeciwko wirusom, bakteriom, pleśni, drobnym pyłom. Neutralizuje alergeny i szkodliwe gazy.
Dzięki, a masz jakiś link na allegro tego filtra bo znajduje tylko ten mój bez pro? Jakiś numer katalogowy?
 

kristof46

Fachowiec
Nie mam iPhone ale odpowiem, bo to nie jest kwersia Apple.
Nie ma chyba telefonu / gadżetu na którym po BT da się wybierać pliki z telefonu :p To tak nie działa też na Android... BT służy tylko do przesyłania dźwięku i jakiś podstawowych komend. Chyba tylko Car Play / Android Auto daje takie opcje, ale to jest po WiFi albo kablu.
Standardowo przez bluetooth masz takie komendy.
Stop/Play
Kolejna/Poprzednia
Ciszej/głośniej
Przewin w przód/przewin w tyl
Jeśli chcesz coś więcej to nie jest to już standard BT Audio
Nie do końca macie racje. Audi którym jeździłem i które mam w sumie cały czas pozwala przeglądać wszystkie zapisane offline pliki muzyczne bez podłączania go po kablu. I nie mówię tu także o bezprzewodowym CarPlay a zwykłym połączeniu bluetooth . Można przeglądać po artystach albumach itd. Co więcej mowa tu o utworach które pochodzą z Apple Music ale są zapisane do odsłuchu offline. Poprzednio miałem passata i on też to potrafił. Zatem da się.
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
@kristof46 Masz rację, ja zatrzymałem się na wersji AVRCP 1.0, wszystkie urzadzenia z którymi do tej pory miałem do czynienia własnie tyle oferowały. Wygląda na to że Tesla oferuje to co w 1.3. Wersja 1.4 weszła w iOS 5 ponad 10 lat temu i z tą specyfikacją były problemy. Wychodzi na to że aktualnie w Tesli nie mozna przeglądać piosenek z telefonu

Version 1.0 - Basic Remote Control Commands(Stop, Play, Pause, Skip, etc;)
Version 1.3 - Status of music that is playing(Playing, Stopped, etc;), Metadata information on directly displayed on the track(Track name, Artist, etc;)
Version 1.4 - Browsing and Manipulation of 2 or more players, Browsing of media metadata including "Now Playing List", Support for perfect volume, and basic search capabilities.
Version 1.5 - Specification corrections required for the 1.4 version and clarifications to volume control, browsing, and other features.
Version 1.6 - Number of items that are in a folder or playlist without downloading the list, Support for transmitting cover arts through the BIP over OBEX protocol.
 
Top