kristof46

Fachowiec
Czy wam też Apple Music potrafi przerzucić/przeskoczyć o kilka utworów do przodu na danej playliscie czy też albumie? Tak jakby system nie mógł ich wczytać czy coś więc je pomija aż do skutku.
 

ciastek

Pionier e-mobilności
Czy wam też Apple Music potrafi przerzucić/przeskoczyć o kilka utworów do przodu na danej playliscie czy też albumie? Tak jakby system nie mógł ich wczytać czy coś więc je pomija aż do skutku.
Tak, marnie działa Apple Music w Tesli - wolne to i pełno błędów.
 

kristof46

Fachowiec
Wydaje mi się, że zauważyłem to przy słabym zasięgu. Ale może mi się przyśniło. 🤔
No ja przeleciałem kilka albumów i tylko w jednym był ten problem. Usunąłem go z Apple Music i dodałem raz jeszcze. Zobaczymy czy pomoże. Jeśli tak to może to być kwestia jakiegoś błędu wewnątrz samego Apple Music. Gdzieś widziałem ze problemy mogą sprawiać utwory które sami wysłaliśmy do chmury a które wcześniej mieliśmy na cd.
Jeśli problem dalej będzie istniał to spróbuje się przelogowac. Może pomoże.
 

kristof46

Fachowiec
Czy ktoś mający iPhone może powiedzieć jak wyglada kwestia łączności telefonu po Bluetooth? Konkretnie chodzi mi o możliwość wyboru piosenek itd. Telefon łączy się z autem. Można wykonywać połączenia odtwarza muzykę ale nigdzie nie mogę znaleźć opcji przeszukiwania plików muzycznych które mamy wgrane na telefon. Nawet po wejściu w opcje Bluetooth w Tesli nie da się „wejść” w omawiany telefon. Tylko opcja dodaj urządzenie działa a obecnie podłączony iPhone jakby nie pozwalał na przeglądanie plików.
Czy po raz kolejny mamy jakiś zgrzyt na linii Apple-tesla i po prostu tak jest czy coś jednak jest nie halo?
 

Michal

Moderator
Nie mam iPhone ale odpowiem, bo to nie jest kwersia Apple.
Nie ma chyba telefonu / gadżetu na którym po BT da się wybierać pliki z telefonu :p To tak nie działa też na Android... BT służy tylko do przesyłania dźwięku i jakiś podstawowych komend. Chyba tylko Car Play / Android Auto daje takie opcje, ale to jest po WiFi albo kablu.
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Standardowo przez bluetooth masz takie komendy.
Stop/Play
Kolejna/Poprzednia
Ciszej/głośniej
Przewin w przód/przewin w tyl
Jeśli chcesz coś więcej to nie jest to już standard BT Audio
 
Top