danielm

Pionier e-mobilności
Nagrywa zawsze, ale klakson, kliknięcie ikonki kamery z czerwonym kółkiem alb kolizja powodują zapisanie nagrania.

Tzn. Zawsze jak masz miejsce na podłączonej pamięci. Przy czym auto samo nadpisuje stare pliki, zapisywane automatycznie (jak np. wartownik). Jak chcesz coś zapamiętać, to musisz w podglądzie kliknąć ikonkę zapisu (takie coś ze strzałką).
niestety już tak nie jest w europie. nagrywa zawsze ostatnie 10 minut i ciągle to nadpisuje. jak chcesz ręcznie to zapisać to po prostu przenosi te pliki do osobnego folderu których nie nadpisze
 

Michal

Moderator
niestety już tak nie jest w europie. nagrywa zawsze ostatnie 10 minut i ciągle to nadpisuje. jak chcesz ręcznie to zapisać to po prostu przenosi te pliki do osobnego folderu których nie nadpisze
Czyli dokładnie tak jak napisałem :p
Przy zdarzeniach wartownika zostawia tymczasowo nagrania ze zdarzeń ale jak ich nie zapiszesz to i tak skasuje.
 

daniel

Señor Meme Officer
niestety już tak nie jest w europie. nagrywa zawsze ostatnie 10 minut i ciągle to nadpisuje. jak chcesz ręcznie to zapisać to po prostu przenosi te pliki do osobnego folderu których nie nadpisze
Długość nagrania Sentry już chyba można sobie ustawiać, bo pamiętam, że dałem krótsze niż 10 minut.
Dobrze wiedzieć, że kasuje nagrania Sentry, bo czasem nie chce mi się ich wszystkich usuwać.
 

danielm

Pionier e-mobilności
Długość nagrania Sentry już chyba można sobie ustawiać, bo pamiętam, że dałem krótsze niż 10 minut.
Dobrze wiedzieć, że kasuje nagrania Sentry, bo czasem nie chce mi się ich wszystkich usuwać.
tak któtsze można, ale mnie chodziło że 2 lata temu nagrywał ponad godzine.
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Ok dziękuję za wyjaśnienia. Bo ostatnio miałem taki przypadek że ok 5 min przed dojazdem do pracy 2 auta zaliczyły kolizję. Po zaparkowaniu z ciekawości zacząłem przeglądać czy jest nagranie z tego zdarzenia i było. Natomiast (pomyślałem że to przypadek lub "coś innego") bo właśnie Tesla rozpoczęła nagrywanie niewiele wcześniej niż ta kolizja. W sumie to chciałbym, aby nagrywała mi całą drogę przejazdu.
 

danielm

Pionier e-mobilności
Ok dziękuję za wyjaśnienia. Bo ostatnio miałem taki przypadek że ok 5 min przed dojazdem do pracy 2 auta zaliczyły kolizję. Po zaparkowaniu z ciekawości zacząłem przeglądać czy jest nagranie z tego zdarzenia i było. Natomiast (pomyślałem że to przypadek lub "coś innego") bo właśnie Tesla rozpoczęła nagrywanie niewiele wcześniej niż ta kolizja. W sumie to chciałbym, aby nagrywała mi całą drogę przejazdu.
kiedyś nagrywała całą drogę przejazdu ale pewnie jakieś przepisy tego zabraniają i to zmienili. wyciągnąłem sobie przycisk rejestratora na dolną belke, jak się coś ciekawego dzieje to go klikam żeby ręcznie zapisać
 

Jusand

Posiadacz elektryka
kiedyś nagrywała całą drogę przejazdu ale pewnie jakieś przepisy tego zabraniają i to zmienili. wyciągnąłem sobie przycisk rejestratora na dolną belke, jak się coś ciekawego dzieje to go klikam żeby ręcznie zapisać
Ja ostatnio chciałem zapisać jak gość prawie pod tramwaj wjechał i akurat znacznik zrobił się na 9:55 i finalnie nie zapisało mi "momentu" wjazdu pod tramwaj. A uciekł na milimetry :)
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
kiedyś nagrywała całą drogę przejazdu ale pewnie jakieś przepisy tego zabraniają i to zmienili. wyciągnąłem sobie przycisk rejestratora na dolną belke, jak się coś ciekawego dzieje to go klikam żeby ręcznie zapisać
Jak naciskam rejestrator to niestety nie rozpoczyna nagrywania.
 

daniel

Señor Meme Officer
jak naciskasz rejestrator to zapisuje ostatnie 10 minut
Właśnie. Po całym zdarzeniu trzeba odczekać chwilę, bo inaczej film będzie się urywał w najbardziej interesującym momencie.
 
Top