tomA

Posiadacz elektryka
Mam pytańko - jak wyłączyć alarm gdy odchodzę od auta i auto się zamyka (telefon jest moim kluczykiem i automatycznie zamyka auto). Miałem taką sytuację - podjechałem na SuC, z tyłu miałem pasażerkę na siedzeniu. Wyszedłem podłączyłem auto do ładowarki i poszedłem sb do WC. Auto się zamknęło i po chwili dostaję telefon (jak byłem w WC ) od pasażerki z tylnego siedzenia że włączyła sie jakaś muzyka na głośna na zewnątrz a potem alarm w aucie - ja miałem ubawa ale pasażerka nie :ROFLMAO: da się to wyłączyć aby wysiadając z auta albo nie uzbrajał alarmu albo żeby nie zamykał drzwi jak odchodzę od auta w pewnych sytuacjach???
 

tomA

Posiadacz elektryka
poza tym czytam ze trzeba najpierw wyłączyć tryb sentry mode zeby wylaczyc alaram... dluga procedura jak czesto z kimś jeżdżę a telefon mam przy dupie i wysiadam z auta na 5 minut np. do sklepu.. a reszta zostaje w aucie
 

xcszuv

Zadomawiam się
Potwierdzam taki sam numer zrobiłem ze swoimi dziećmi nie było im do śmiechu natomiast ostatnio jak odchodziłem od auta a ktoś był na przednim siedzeniu samochód się nie zamknął sytuacja dotyczyła tylko tylnego siedzenia auta
 
Top