tomA

Posiadacz elektryka
a jaeszcze kolejne pytanie gdzie nie moge znaleźć odpowiedz w instrukcji- jak wylaczyc/ zamknac nawiewy wentylacji dla tylnych pasazerów? jest napisane w "Model 3 ma nawiewy znajdujące się w tylnej części konsoli środkowej, które są włączane za pomocą odpowiedniej opcji na ekranie dotykowym. " ja takiej opcji nie mam ;-)
 

skyactivwalker

Pionier e-mobilności
a jaeszcze kolejne pytanie gdzie nie moge znaleźć odpowiedz w instrukcji- jak wylaczyc/ zamknac nawiewy wentylacji dla tylnych pasazerów? jest napisane w "Model 3 ma nawiewy znajdujące się w tylnej części konsoli środkowej, które są włączane za pomocą odpowiedniej opcji na ekranie dotykowym. " ja takiej opcji nie mam ;-)
Masz w menu klimatyzacji na zakładce TYŁ
 

gim-kg

Pionier e-mobilności
Mam pytańko - jak wyłączyć alarm gdy odchodzę od auta i auto się zamyka (telefon jest moim kluczykiem i automatycznie zamyka auto). Miałem taką sytuację - podjechałem na SuC, z tyłu miałem pasażerkę na siedzeniu. Wyszedłem podłączyłem auto do ładowarki i poszedłem sb do WC. Auto się zamknęło i po chwili dostaję telefon (jak byłem w WC ) od pasażerki z tylnego siedzenia że włączyła sie jakaś muzyka na głośna na zewnątrz a potem alarm w aucie - ja miałem ubawa ale pasażerka nie :ROFLMAO: da się to wyłączyć aby wysiadając z auta albo nie uzbrajał alarmu albo żeby nie zamykał drzwi jak odchodzę od auta w pewnych sytuacjach???
1) Nie zamykaj drzwi kierowcy kompletnie (tylko na pierwszy ząbek)
2) zostaw telefon w samochodzie
3) dog mode (możesz włączyć z aplikacji)
4) camping mode (możesz włączyć z aplikacji)
5) tryb myjnia (ale wtedy włącza też obieg wewnętrzny i wylacza Sentry)
 

Michal

Moderator
Ja zostawiam drzwi tylko przymknięte, a nie zamknięte.
 

daniel

Señor Meme Officer
musze spr/przeklikac - thx (y)
I zauważ że jak nikt nie siedzi z tyłu to tył jest wyłączony.
Nie wiem czemu szukasz opcji wyłączenia. Chcesz poddusić pasażerów z tyłu? 😝
Jak masz dziecko w foteliku w bazie, które nie zapina się w pas, to trzeba ręcznie włączyć, żeby miało świeże powietrze.
 

kristof46

Fachowiec
I zauważ że jak nikt nie siedzi z tyłu to tył jest wyłączony.
Nie wiem czemu szukasz opcji wyłączenia. Chcesz poddusić pasażerów z tyłu? 😝
Jak masz dziecko w foteliku w bazie, które nie zapina się w pas, to trzeba ręcznie włączyć, żeby miało świeże powietrze.
No właśnie ostatnio posadziłem kogoś na chwile z tylu. Potem się przesiadł ale klimat z tylu dalej działała
 

tomA

Posiadacz elektryka
I zauważ że jak nikt nie siedzi z tyłu to tył jest wyłączony.
Nie wiem czemu szukasz opcji wyłączenia. Chcesz poddusić pasażerów z tyłu? 😝
Jak masz dziecko w foteliku w bazie, które nie zapina się w pas, to trzeba ręcznie włączyć, żeby miało świeże powietrze.
akurat siedziały dorosłe dzieciaki i im było za zimno i wiało za mocno jak klima chodziła w trybie auto a nam z przodu było ok.
 
Top