Bronek

Pionier e-mobilności
spi, mam yanosika podpietego za szyba i usypia razem z autem. na szczęście
Pozostaje bezpośredniość i step, down przetworniczke, za paręnaście, groszy jak ma, być te 12v nie więcej
 

Bartłomiej S

Posiadacz elektryka
Potrzebuje źródła od 12v do 30v.
Duzy pobór nie będzie bo w graniach 10mA.
Wymóg to brak usypiania i tutaj mam dylemat. Myślałem by bezpośrednio z aku ale muszę wygodnie przeciągnąć kabel w okolice schowka pod nogami pasażera. Rozmontowałem plastiki tak jakbym filtr wymieniał ale nie widać żadnego przebicia do maski.
 

mgapinski

Posiadacz elektryka
i rozwalony aku 12v bez wymiany gwarancyjnej, przechodzili to w texasie podczas power outage
Nie no, pod stałe 12V/16V można się podpiąć i nic się nie stanie. Tylko nie pod akumulator, tak jak w każdym aucie. Przy desce jest kilka miejsc, można nawet z kostki do MCU sobie podłączyć. Tam można pobrać dużo więcej niż standardowe max 150w z zapalniczki
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Koledzy wybieram się na wycieczkę do Holandii. Mam pytanie bo na pokładzie będą 4 dorosłe osoby + bagaż. I tu pytanie czy są jakieś ograniczenia co do ładowności [kg] bagażnika przedniego, kufra w tylnym bagażniku i samego bagażnika tylnego ?
 

Hue Zarri

Posiadacz elektryka
Koledzy wybieram się na wycieczkę do Holandii. Mam pytanie bo na pokładzie będą 4 dorosłe osoby + bagaż. I tu pytanie czy są jakieś ograniczenia co do ładowności [kg] bagażnika przedniego, kufra w tylnym bagażniku i samego bagażnika tylnego ?
Mówisz o bagażniku doczepianym na hak? jeśli tak to jak dobrze pamiętam hak wytrzymuje koło 150kg nacisku, ale nie dam sobie ręki za to uciąć :p
 

Michal

Moderator
Koledzy wybieram się na wycieczkę do Holandii. Mam pytanie bo na pokładzie będą 4 dorosłe osoby + bagaż. I tu pytanie czy są jakieś ograniczenia co do ładowności [kg] bagażnika przedniego, kufra w tylnym bagażniku i samego bagażnika tylnego ?
Ja nigdzie nie widziałem takich danych ale większy możesz mieć problem z ogólną ładownością auta, bo ona kręci się gdzieś w okolicy 300 kg, co daje 75 kg na osobę :p
Ps. Ja bym się tym za bardzo jednak nie przejmował ;)
 
Last edited:
Top