mm-tesla

Posiadacz elektryka
Koledzy ciekawi mnie jak używacie tego - jak to nazwać ? przycisku z ochroną przez bioatakiem. Bo normalnie podczas jazdy to chyba nie za bardzo da się używać. Strasznie wtedy huczy, wiec chyba tylko jak przygotowuję auto do jazdy, np. schładzam 10 minut przed wejściem do auta.
Nigdy tego nie używałem, po co to robić i jak często?
 

daniel

Señor Meme Officer
@Pabloss @mm-tesla
Nie mam tego trybu niestety, a czasem by się przydał.


1685365112309.png
 

Michal

Moderator
To trochę taka zabawka żeby być w stanie powiedzieć, że masz coś takiego. Tak jak pierdzenie ;)
Działa to mniej więcej tak, że auto pcha maksymalną ilość powietrza przez filtr HEPA i w ten sposób powoduje zwiększenie ciśnienia w samochodzie, które skutkuje wypychaniem powietrza przez wszystkie szpary w aucie. Mniej więcej podobnie działają czyste pokoje w różnego rodzaju laboratoriach.
Sam filtr HEPA jest używany cały czas i utrzymuje naprawdę czyste powietrze w aucie, nawet jak masz śmierdziela w dizlu przed sobą, a tutaj chyba dochodzi tylko włączenie na max nawiewu.
Opis np. tutaj:
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
To trochę taka zabawka żeby być w stanie powiedzieć, że masz coś takiego. Tak jak pierdzenie ;)
Działa to mniej więcej tak, że auto pcha maksymalną ilość powietrza przez filtr HEPA i w ten sposób powoduje zwiększenie ciśnienia w samochodzie, które skutkuje wypychaniem powietrza przez wszystkie szpary w aucie. Mniej więcej podobnie działają czyste pokoje w różnego rodzaju laboratoriach.
Sam filtr HEPA jest używany cały czas i utrzymuje naprawdę czyste powietrze w aucie, nawet jak masz śmierdziela w dizlu przed sobą, a tutaj chyba dochodzi tylko włączenie na max nawiewu.
Opis np. tutaj:
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, czyli jak nie wali to nie używać :)
 

SylB

Fachowiec
Jak wyłączyć, automatyczną nawigację domu/pracy.
Od zeszłego tygodnia, Tesla ustawia mi nawigację dom-praca (ale tylko rano)
i praca-dom (ale tylko po południu).
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
Jak wyłączyć, automatyczną nawigację domu/pracy.
Od zeszłego tygodnia, Tesla ustawia mi nawigację dom-praca (ale tylko rano)
i praca-dom (ale tylko po południu).
Usuń pracę, ja mam tylko Dom ustawiony i nie wskazuje trasy automatycznie
 

Michal

Moderator
Ja mam tylko dom i wskakuje mi nieraz jak po południu jestem w mieście :p
Da się to chyba jakoś wyłączyć:
Podobno w ustawieniaxh nawigacji.
 
Top