Pabloss

Posiadacz elektryka
Panowie ma nadzieję że nie jest to głupie pytanie. Czy dojadę bez ładowania modelem Y RWD z Jaworzna do Kostomłoty. Dokładnie wychodzi 238 km. Wiem co Tesla podaje w planowaniu, ale bardziej pytam o wasze doświadczenie przy pokonaniu takiego dystansu. Start oczywiście ze 100% baterii.
 

Michal

Moderator

PioWi

Zadomawiam się
Panowie ma nadzieję że nie jest to głupie pytanie. Czy dojadę bez ładowania modelem Y RWD z Jaworzna do Kostomłoty. Dokładnie wychodzi 238 km. Wiem co Tesla podaje w planowaniu, ale bardziej pytam o wasze doświadczenie przy pokonaniu takiego dystansu. Start oczywiście ze 100% baterii.
Bez specjalnego problemu - nie jadac 170 :)
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
Panowie ma nadzieję że nie jest to głupie pytanie. Czy dojadę bez ładowania modelem Y RWD z Jaworzna do Kostomłoty. Dokładnie wychodzi 238 km. Wiem co Tesla podaje w planowaniu, ale bardziej pytam o wasze doświadczenie przy pokonaniu takiego dystansu. Start oczywiście ze 100% baterii.
ABRP odpal, połącz z samochodem przez token i będziesz widział idealnie wszystko. Wyliczenia są perfekcyjne, jak apka wykryje spadek lub ustawisz sobie, że na miejscu końcowym masz mieć np 20% to wyświetli komunikat o ładowaniu lub prośba o utrzymanie np max 120km/h.

Zresztą prawie to samo zrobi tesla w swojej nawigacji (no ale nie możesz ustawić, że na miejscu docelowym masz mieć 20%), ale jej wyliczenia są mniej optymistyczne zawsze.
 

danielm

Pionier e-mobilności
Panowie ma nadzieję że nie jest to głupie pytanie. Czy dojadę bez ładowania modelem Y RWD z Jaworzna do Kostomłoty. Dokładnie wychodzi 238 km. Wiem co Tesla podaje w planowaniu, ale bardziej pytam o wasze doświadczenie przy pokonaniu takiego dystansu. Start oczywiście ze 100% baterii.
tesla bardzo dobrze przewiduje stan baterii, ale dojedziesz
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Koledzy ciekawi mnie jak używacie tego - jak to nazwać ? przycisku z ochroną przez bioatakiem. Bo normalnie podczas jazdy to chyba nie za bardzo da się używać. Strasznie wtedy huczy, wiec chyba tylko jak przygotowuję auto do jazdy, np. schładzam 10 minut przed wejściem do auta.
 
Top