TESLA - ciekawostki

Bronek

Pionier e-mobilności
Citroeny to ja rozumiem i szanuję (BX, Xantia, Evasion u mnie/nas)!
No ale Ople... ;-)
Ale tu chodzi z czego bezpośrednio a nie co dawniej w garażach gniło , bo u mnie Tesla wtedy wyparła by Syrenkę . A ta była najfajniejszym autem jakie wspominam, gdyz miałem ją w imprezowych czasach pobierania wiedzy ... bez sensu bo i tak zapomniałem, a Syrenkę pamiętam

Ad Citroen 2x BX i XM
 

Darek1

Posiadacz elektryka
Oprócz Opli były też inne marki.
Zawsze byłem zadowolony z Opli. Według mnie są marką niedocenianą. W miarę bezawaryjne, dobrze wyposażone. Oryginalne części nie niszczyły budżetu. Kiedyś jakaś czujka oryginalna z salonu była w cenie tej z autozłomu. Bo złomiarz wyceniał ją tak jak w innych markach
 

gim-kg

Pionier e-mobilności
Citroeny to ja rozumiem i szanuję (BX, Xantia, Evasion u mnie/nas)!
No ale Ople... ;-)
Ja długą przygodę z Citroenem skończyłem na DS5, choć cały czas się za nim oglądam gdy jakiś mija mnie na ulicy. Auto praktycznie 10 lat na rynku a w ogóle się nie zestarzało w wyglądzie. Gdy zrobić z tego BEV i zmienić to zawieszenie rodem z C4....
 

pluto

Pionier e-mobilności
Na parkingach przed GF BERLIN stoją same białe egzemplarze Tesli - czyżby mieli awarię lakierni :)

FjFVhsUWQAA0Eph.jpeg
FjFVhsUXgAIlEuU.jpeg
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Jak Toyota otworzyła za komuny swoje pierwsze salony, to dawni wzorem dzisiejszych, " dobrze poinformowani" komentatorzy /pismaki itp donosili (widomo tylko w gazetach), że te auta przyjeżdżają brudne i takie potem ludziom Ci kapitaliści sprzedają..
Wtedy były pokrywane chyba jakimś woskiem czy czymś co schodziło po ciepłej wodzie, a po rozładunku widomo cały plac byl w szarych matowych samochodach. Dziewczyna kolegi, pierwsza Miss Polski Corolle wtedy dostała.
 
Last edited:
Top