Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

bart_zaw

Posiadacz elektryka
dziś dostałem SMS o nadaniu VIN na drugie auto :)
tym razem TMY RWD MS + hak
zobaczymy jak leasing sobie poradzi... LR brałem w santander cmr więc było z górki, tego bierzemy w santander leasing i wyczuwam problemy :)
Mam Santander Leasing - z Marca umowa i bez większych przeszkód oprócz masy auta z dwóch oświadczeń producenta ale ostatecznie poszło.
Rejestracja na WZ - bo tam idzie rejestracja sprawnie (oprócz mojego szło chyba 5 innych SR w tym samym czasie). Problem z rejestracją zgłaszał ktoś z Szczecina że zablokował się o oświadczenie o akcyzie ale nie widziałem postów jak temat się skończył.
 

Paweł@

Zadomawiam się
Zwróciliście uwagę że na inventory jest 13 sztuk TMY LR... a jeśli chodzi o model S aż 27 sztuk zaś modeli X 12 sztuk.
Śledzę inventory od jakiegoś czasu i nie przypominam sobie takiego wyboru... Może będą upusty... ;)
 

pluto

Pionier e-mobilności
Statek opuściła Barcelonę.
Za to mamy potwierdzone ETA do Koper na 14 maja (GRANDE NAPOLI) - jakby ktoś czekał na nowe dostawy modelu Y RWD ;)
 

itguy

Posiadacz elektryka
Zwróciliście uwagę że na inventory jest 13 sztuk TMY LR... a jeśli chodzi o model S aż 27 sztuk zaś modeli X 12 sztuk.
Śledzę inventory od jakiegoś czasu i nie przypominam sobie takiego wyboru... Może będą upusty... ;)
zwróciłem, i muszę powiedzieć że całkiem spora rotacja jest jeśli chodzi o MY:
1682487964522.png

Btw dzisiaj o 16:00 w końcu odbieram swoją MY :)
 

TSK

Zadomawiam się
Z tego co czytam na forum są duże problemy u niektórych z komunikacją z Tesla Warszawa. A powiem Wam, ze u mnie to wygląda zupełnie inaczej :) Wczoraj miałem telefon (sami zadzwonili), że podobna konfiguracja jak u mnie jedzie do Warszawy i pytanie czy nie chcę zamienić swojej na tą już wyprodukowaną, mówię, że nie bo nie chcę haka (jedyna różnica). No i dzisiaj kolejny telefon z informacją, że za moja za chwilę trafi do produkcji i w najbliższym czasie nadadzą VIN i za niedługo będzie do odbioru. Ciekawe co z tego wyjdzie :)
 

PawelGDZ

Posiadacz elektryka
posty o problemach z komunikacją nie są wyssane z palca, one tyczą się sytuacji jaka miała wówczas miejsce,
do mnie dzwonili sami wczoraj, później ja też się dodzwoniłem,
od kwietnia widać sporą poprawę :D
 

itguy

Posiadacz elektryka
Jak ktoś chce to pojawiła się srebrna MY RWD w Inventory

Co do kontaktu to ja mający straszne problemy jeszcze na początku kwietnia teraz złego słowa nie mogę powiedzieć;)
Nowi pracownicy są, odbierają telefony, sami dzwonią itd
Nawet jako ciekawostkę powiem że odpisują na smsy ;)
 
Top