Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

piotrazz

Posiadacz elektryka
Jak ktoś chce to pojawiła się srebrna MY RWD w Inventory

Co do kontaktu to ja mający straszne problemy jeszcze na początku kwietnia teraz złego słowa nie mogę powiedzieć;)
Nowi pracownicy są, odbierają telefony, sami dzwonią itd
Nawet jako ciekawostkę powiem że odpisują na smsy ;)

Fingers crossed ;) A sms'y na ten ich główny numer? (końcówka 266).
 

marco_25

Posiadacz elektryka
To prawda, obecnie kontakt z Teslą to obrót o 180 stopni. Odbierają telefony i odpisują na maile. Dobrze wiedzieć że jednak jakieś L&L z tego pierwszego kwartały zostało. Dodam że w Inventory jest TMY LR Quicksilver.
 

itguy

Posiadacz elektryka
Fingers crossed ;) A sms'y na ten ich główny numer? (końcówka 266).
Tak, odpisałem im na jakiegoś randomowego SMSa czy już wysłali dokumenty to dostałem miłego SMS z informacją o numerze paczki i firmie kurierskiej
 

pluto

Pionier e-mobilności
Jak ktoś chce to pojawiła się srebrna MY RWD w Inventory

Dostawy RWD w drugiej połowie maja - szykujcie portfele :)

Auto naprawdę godne polecenia (y)
 
Last edited:

kristof46

Fachowiec
Z tego co czytam na forum są duże problemy u niektórych z komunikacją z Tesla Warszawa. A powiem Wam, ze u mnie to wygląda zupełnie inaczej :) Wczoraj miałem telefon (sami zadzwonili), że podobna konfiguracja jak u mnie jedzie do Warszawy i pytanie czy nie chcę zamienić swojej na tą już wyprodukowaną, mówię, że nie bo nie chcę haka (jedyna różnica). No i dzisiaj kolejny telefon z informacją, że za moja za chwilę trafi do produkcji i w najbliższym czasie nadadzą VIN i za niedługo będzie do odbioru. Ciekawe co z tego wyjdzie :)
Coooo? To oni teraz nawet widza co idzie do produkcji? Szooook. To niemal jak lot w kosmos dla nich.
Do mnie też niedawno dzwonili ze nie opłaciłem auta z którego już dawno zrezygnowałem. Także jeszcze musza sobie wyprostować kilka rzeczy.
Życzę im tak już serio żeby się kontakt i cała obsługa poprawiła
 

D4r3k

Zadomawiam się
Dzisiaj dostałem telefon z Tesli z Katowic z pytaniem, czy jestem gotowy w najbliższym czasie do odbioru TMP QS, białe wnętrze, AP rozszerzony i hak. Odpowiedziałem, że czekam od marca, kiedy potwierdziłem gotowość do odbioru w apce. Na moje pytanie, kiedy mogę sapodziewać się nadania VIN, stwierdził, że on ma tylko pytać czy jest gotowość i nie wie kiedy auto będzie. Dziwny telefon. Też tak mieliście?
 

kristof46

Fachowiec
Dzisiaj dostałem telefon z Tesli z Katowic z pytaniem, czy jestem gotowy w najbliższym czasie do odbioru TMP QS, białe wnętrze, AP rozszerzony i hak. Odpowiedziałem, że czekam od marca, kiedy potwierdziłem gotowość do odbioru w apce. Na moje pytanie, kiedy mogę sapodziewać się nadania VIN, stwierdził, że on ma tylko pytać czy jest gotowość i nie wie kiedy auto będzie. Dziwny telefon. Też tak mieliście?
Hmmm czyżby to pokłosie tej jakby nie patrzeć dużej ilosci aut na stanie? Może już ich zaczyna przerastać ilość nieodebranych aut.
 

elektryk

Pionier e-mobilności
Hmmm czyżby to pokłosie tej jakby nie patrzeć dużej ilosci aut na stanie? Może już ich zaczyna przerastać ilość nieodebranych aut.
Wątpię żeby mieli na stanie QuickSilver. Pewnie mieli jakieś rezygnacje i wolą wystawić zawczasu do inventory tych niezdecydowanych.
 

ypl

Pionier e-mobilności
Dzisiaj w Ząbkach nie było jakoś mega dużo aut, plac raczej lekko zapełniony, bardziej pusty niż pełny 😉
 
Top