Tesla usuwa czujniki ultradźwiękowe z samochodów i zastępuje je fragmentem kodu FSD

Darek1

Posiadacz elektryka
Ja mam w aucie małą butelkę z psikaczem, która mi została po płynie do dezynfekcji. Jak się kamery uwalą to dwa psiknięcia na obiektyw, syf spływa i po robocie
Pomysł bardzo dobry. Tylko bez czujników, to trzeba będzie w brzydkiej pogodzie codziennie latać z psikaczem / uślinionym paluchem / chusteczką do pupy niemowlaka - do wyboru
 

danielm

Pionier e-mobilności
Pomysł bardzo dobry. Tylko bez czujników, to trzeba będzie w brzydkiej pogodzie codziennie latać z psikaczem / uślinionym paluchem / chusteczką do pupy niemowlaka - do wyboru
nie jeśli to będzie poprawnie działać, tesla ma jeszcze boczne kamery do rysowania rzeczywistości 3D
 

Darek1

Posiadacz elektryka
No właśnie "jeśli będzie poprawnie działać". Dlatego na samym początku pytałem, czy Tesla planuje jakieś zmiany w tylnej kamerce jak usuną czujniki ultradźw. Żeby się mniej brudziła.
Boczne kamery, to za mało do zastąpienia czujników
 

danielm

Pionier e-mobilności
No właśnie "jeśli będzie poprawnie działać". Dlatego na samym początku pytałem, czy Tesla planuje jakieś zmiany w tylnej kamerce jak usuną czujniki ultradźw. Żeby się mniej brudziła.
Boczne kamery, to za mało do zastąpienia czujników
tesla nie raz udowadniała że wie lepiej niż się ekspertom wydaje. tylko tak jak mówicie, mogłaby najpierw przygotować oprogramowanie a potem zabierać czujniki
 

Michal

Moderator
Światła ogarnęli po 2 miesiącach od wprowadzenia vision only, więc jest nadzieja, że szybciej ;)
 

mgapinski

Posiadacz elektryka
ja w sumie nie wiem czemu AP chce mieć auto długie jak bez problemu działa bez nich i można je wyłączyć. Wycieraczki jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale światła...
 
Top