Tesla X w trójmieście. Mam ale potrzebuję coś spr.

tytanick

Nowy na Forum
Witajcie.
Mam Teslę X Plaid 2022 grudzień ale chciałbym coś sprawdzić na innym egzemplarzu. Jest ktoś z trójmiasta kto ma X - nawet nie plaid i może się ze mną skontaktować ?
Chodzi mi o sprawdzenie takich minimalnych drgań które czuć w zagłówkach foteli (najbardziej), ale także w całych fotelach.
Moje ADHD nie wybacza tego i non stop się wkurzam że serwis nie może mi tego ogarnąć.
A ponieważ drgania są ogólnie problemem w S i X to chciałem sprawdzić czy kotś z innym egzemplarzem ma podobnie czy może u mnie coś dalej jest nie tak.
Dajcie znać ktoś na PM tutaj
 

dawgeb

Nowy na Forum
Witajcie.
Mam Teslę X Plaid 2022 grudzień ale chciałbym coś sprawdzić na innym egzemplarzu. Jest ktoś z trójmiasta kto ma X - nawet nie plaid i może się ze mną skontaktować ?
Chodzi mi o sprawdzenie takich minimalnych drgań które czuć w zagłówkach foteli (najbardziej), ale także w całych fotelach.
Moje ADHD nie wybacza tego i non stop się wkurzam że serwis nie może mi tego ogarnąć.
A ponieważ drgania są ogólnie problemem w S i X to chciałem sprawdzić czy kotś z innym egzemplarzem ma podobnie czy może u mnie coś dalej jest nie tak.
Dajcie znać ktoś na PM tutaj
Ja mam Plaida X 2023 w Gdańsku , musze zwrócić uwagę na drgania zagłówków. Z drgań to mam sławne wibrowanie minutę/dwie po uruchomieniu, i gdzieś skrzypienie tylnego fotela na wybojach, próbuje to zlokalizować...
 

tytanick

Nowy na Forum
Ja mam Plaida X 2023 w Gdańsku , musze zwrócić uwagę na drgania zagłówków. Na razie nie zwróciłem na to uwagi. Z drgań to mam sławne wibrowanie minutę/dwie po uruchomieniu, i gdzieś skrzypienie tylnego fotela na wybojach, próbuje to zlokalizować...
Wysłałem PM
 

tytanick

Nowy na Forum
A co do tylnego fotela to może nie fotel a drzwi falcon ?
Mi ma technik z tesli przyjechać w czwartek na miejsce i w teorii będzie mi to regulować tu na miejscu w trójmieście.
Chociaż nie jestem przekonany bo wcześniej mówili że w body shopie mi to zrobią.

Masz przy falcon door wytarty lakier w miejscu gdzie guma z drzwi taka okrągła dotyka lakieru ?
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Masz przy falcon door wytarty lakier w miejscu gdzie guma z drzwi taka okrągła dotyka lakieru ?
Ja nie mam, ale ta szyba dachowa od prawych drzwi jest z 2-3mm wyżej niż od lewych drzwi i słabo sie układa zewnętrzna uszczelka. Drgań też nie ma, ale jak stoi na mocnym słońcu pod domem to gdy ruszam to na pierwszym przełamaniu terenu słychać czasem taki trzask jakby pekała szyba.

Data produkcji mojego to 22 marca 2022 a odebrany we wrześniu
 

dawgeb

Nowy na Forum
Szybki update ode mnie, sprawdziłem dzisiaj i faktycznie na gładkiej drodze prze prędkościach 60-70km/h siedzenie pasażera (puste) lekko wibruje - najbardziej to widać po zagłówku. Nie jest to nic co by było słychać czy nawet czuć jak się siedzi ale lekkie drgania są

Co do trzasków z tyłu to chyba faktycznie falkony, lewe są bardziej przesunięte do tyłu i nawet lekki nacisk z zewnątrz powoduje takie małe trzaski.. zobaczymy czy ten mobilny poradzi sobie z Twoim przypadkiem, będę tez zgłaszał.
 
Top