Wielka Brytania - Elektryczne auto porwało właściciela

daniel

Señor Meme Officer
Ale ten artykuł mnie striggerował. Brak podanej marki, tylko "elektryczne auto, ELEKTRYCZNE AUTO". Elektryczne? Pewnie Tesla. Starannie dobrane zdjęcia, żeby nie było widać marki.


Link z BBC: https://www.bbc.com/news/uk-scotland-67005620

1696509381391.png


Łapcie screenshota i nie klikajcie w link.
1696510170172.png
 
Last edited:

Michal

Moderator
Tutaj kolejny niezły FUD o EV w UK:

Wzięli film Bjorna, gdzie celowo zjeżdża baterię do 0% i zrobili z niego tragedię...
 

Michal

Moderator
Nie masz tam jakiejś rady etyki mediów, żeby podkablować the sun? :)
 

daniel

Señor Meme Officer
Nie masz tam jakiejś rady etyki mediów, żeby podkablować the sun? :)
Podpowiadają Bjornowi w komentarzach gdzie wysłać zażalenie na The Sun.
 

daniel

Señor Meme Officer
Followup do historii. Pan został zatrzymany, bo policja podejrzewa go, że ściemniał.


Bardzo podoba mi się słowo nuisance. Aresztowali go, bo był nieznośny. :p
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Nie obraź się, ale coś kiepsko u Ciebie z angielskim @daniel ;)

Samo słowo 'nuisance' nie oznacza 'nieznośny' bo:

- po pierwsze angielskie słowo to rzeczownik, a Twoje polskie tłumaczenia to przymiotnik,
- po drugie zostało użyte jako public nuisance co można przetłumaczyć jako 'zakłócanie porządku publicznego" czym niewątpliwie było zachowanie tego pana na autostradzie.
 

daniel

Señor Meme Officer
Nie obraź się, ale coś kiepsko u Ciebie z angielskim @daniel ;)

Samo słowo 'nuisance' nie oznacza 'nieznośny' bo:

- po pierwsze angielskie słowo to rzeczownik, a Twoje polskie tłumaczenia to przymiotnik,
- po drugie zostało użyte jako public nuisance co można przetłumaczyć jako 'zakłócanie porządku publicznego" czym niewątpliwie było zachowanie tego pana na autostradzie.
A kto to przyszedł, Kapitan Maruda. Niszczyciel dobrej zabawy i pogromca uśmiechów dzieci. ;)

Wiem, że nie to samo, ale podobieństwo wyrazów sprawia, że tak to sobie tłumaczę. :p
8jabml.jpg
 

daniel

Señor Meme Officer
Dziękuję za wsparcie, ale jestem ciekaw czemu został zatrzymany po takim czasie.

Policja jeszcze się tym zajmowała przez ten czas? Wygadał się gdzieś? Producent udowodnił, że nie było awarii hamulców?
Tyle pytań, tak mało odpowiedzi.
 
Top