Wizualizacja danych UDT o ładowarkach - historia ładowania i dostępności

Michal

Moderator
Dodałem grupowanie znaczników na mapie, bo zaczynało to słabo działać nawet na kompie, a na komórce tragedia. Teraz działa dobrze wszędzie:
ev.jpg

Z powiadomieniami o zwolnieniu ładowarki nie doszedłem na razie o co chodzi - nie przychodzą, bo jest jakiś błąd komunikacji SMTP ale nie chce mi się nad tym siedzieć. Może jutro.
 

Michal

Moderator
Powiadomienia o zwolnieniu ładowarki działają po wprowadzeniu łatki znalezionej [tutaj] albo [tutaj].
Niestety w międzyczasie okazało się, że Lidl i Kaufland przestały poprawnie raportować zajętość około 13:00 26.06.2023 :(
 

Michal

Moderator
Zmiana położenia przycisków +/- na mapie na prawy dół:
JavaScript:
document.getElementsByClassName("leaflet-control-zoom")[0].parentNode.className = "leaflet-bottom leaflet-right";
document.getElementsByClassName("leaflet-control-zoom")[0].style.marginBottom="20px";
 

Michal

Moderator
Od około miesiąca nie ściągałem danych o ładowarkach Tesli i właśnie to poprawiłem.
Problem ten sam, który rozwiązał @jarek [tutaj] (złe nagłówki przy ściąganiu) - jeszcze raz dziękuję!
 

Michal

Moderator
Poprawiłem daty dostaw Tesla - ponownie rozwiązanie @jarek pomogło!
 

Michal

Moderator
Dobiłem do 12 poleceń :love: (nie wszystkie zostały i zostaną zrealizowane ale to chyba nic nie zmienia). Wszystkim bardzo dziękuję za skorzystanie!

Nie wiem jaka część wpadła z forum, jaka z aplikacji, a jaka z artykuły na elektrowóz ale wymyśliłem sobie taką zabawę:
  • Co najmniej do końca roku ustawiłem listę kodów polecających, które będą losowo wybierane przy każdej odsłonie aplikacji.
  • Kody wybrałem z rankingu pozytywnych reakcji tutaj na forum [klik] + @skyactivwalker + @poochaty (bo ich lubię)
  • Jeśli ktoś z rankingu nie miał dodanego kodu polecającego (jest kilka takich osób) albo z jakiegoś powodu nie chce uczestniczyć w takiej zabawie, proszę o informację (najlepiej w wiadomości prywatnej), a dodam / usunę jego kod.
  • Szczególnie czekam na kody polecające od:
    • @ciastek, który bardzo sprawnie i sensownie odpowiada, a w szczególności bardzo słusznie odsyła do manuala
    • @jarek, który trochę uratował aplikację przed śmiercią i zrobił to bezinteresownie zakładając konto, żeby mi pomóc
  • Pozwoliłem sobie pominąć Bronka, który chyba ma już dużo poleceń - jeśli się mylę, to @Bronek, proszę o wiadomość - dodam Cię niezwłocznie.
  • Nikogo nie pominąłem celowo - jeśli Cię przegapiłem to napisz do mnie - poprawię.

Lista kodów polecających, które trafiły do aplikacji:
Code:
//"micha59923", // mój referral tymczasowo wyłączony
"adam234641", // viallos
"szymon53597", //Gandalf
"daniel99081", // danielm
"krzysztof16393", // krzyss
"lukasz83377", // ELuk
"tomasz47928", // cooler
"hubert662371", // nabrU
"slawomir65186" // slaveq
"sawek359296", //skyactivwalker
"lukasz60602" // poochaty

Mam nadzieję, że ktoś kliknie w Wasz link i dostaniecie polecenie, bo to naprawdę fajne uczucie.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Dzięki Michał za tą inicjatywę (y)
Choć trzeba chyba przyznać, że trochę prawdopodobieństwo wpadnięcia referala się zmniejszyło w PL, jak nie przysługuje już na nową TM3 HL.

P.S. A propos twojej stronki, mnie taki error wyskakuje i wyświetla 0 samochodów:

1694690297577.png
 

Michal

Moderator
Robiłem jeszcze zmiany w mechanizmie pokazywania linka z referralem i zapomniałem o aplikacji z listą dostępnych aut - poprawione. Dzięki za zwrócenie uwagi!

Jeśli chodzi o szansę na polecenia, to na 12 które zebrałam miałem w sumie 3 TM3 (w tym jeden swój lojalnościowy), a reszta to były TMY. Na podstawie tej małej próbki można założyć, że >75% to TMY :D
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Coś w tym jest, TMY się chyba lepiej sprzedaje.
Choć zmiany w TM3 HL mogą kogoś kto optował za TMY 'przekabacić' na TM3 :)
Anyway, wielkie dzieki.
 

inter

Pionier e-mobilności
Robiłem jeszcze zmiany w mechanizmie pokazywania linka z referralem i zapomniałem o aplikacji z listą dostępnych aut - poprawione. Dzięki za zwrócenie uwagi!

Jeśli chodzi o szansę na polecenia, to na 12 które zebrałam miałem w sumie 3 TM3 (w tym jeden swój lojalnościowy), a reszta to były TMY. Na podstawie tej małej próbki można założyć, że >75% to TMY :D
Od września brak referrala na TM3H, więc cięzko stwierdzić o popularności.
 
Top