Wniosek o dofinansowanie

Famkot

Zadomawiam się
Mam samochód w wynajmie dla oś fizycznych. Wniosek złożony, co ciekawe nie było opcji wyboru formy własności i zakupu, a jako załącznik trzeba dołączyć dowód z wnioskodawca jako właścicielem. U mnie oczywiście właścicielem jest Volkswagen Finance. Ciekawe czy odrzuca z automatu czy dodadzą jakaś opcje. Na konferencji zapewniali ze każda forma finansowania jest objęta programem.
 

Famkot

Zadomawiam się
Cytuje „. Bez względu na formę finansowania pojazdu (zakup, leasing, najem), warunki wsparcia będą takie same. – podkreśla wiceprezes NFOŚiGW Artur Lorkowski”
 

Cav

Pionier e-mobilności
Tyle że w przypadku najmu czy leasingu, wsparcie dostanie właściciel pojazdu, a nie wynajmujący.
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Tego się bynajmniej nie spodziewałem. Myślałem że to dofinansowanie to mit, a już na 100 % nie obejmuje tych co kupili auto wcześniej. No ale wpadła mi przed godziną informacja że program ruszył, mało tego obejmuje tych comjuż kupili auto i nie korzystali z wcześniejszej formy programu. Odpaliłem komputer i po krótkim poszukiwaniu właściwego wniosku zacząłem go wypełniać posiłkując się danymi z mobywatel bo oczywiście dokumenty papierowe gdzieś leżą, załączniki typu faktura też ściągałem z poczty mailowej i ostatecznie wniosek zatwierdziłem i wysłałem. Teraz zobaczymy co będzie dalej. Te ewentualne naklejki to trzeba sobie samemu zrobić czy będą one w pakiecie?
 

Famkot

Zadomawiam się
Tyle że w przypadku najmu czy leasingu, wsparcie dostanie właściciel pojazdu, a nie wynajmujący.
Cytuje dalej- „Osobom fizycznym Narodowy Fundusz zrefunduje część kosztu zakupu lub najmu aut osobowych”
To naprawdę wiele wnosi do mojego pytania…
Nadal nie wiem czy mój załącznik z dowodem w którym właścicielem jest VW będzie poprawny czy nie:)
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Top