Wnioski o dotacje składane na firmę przed 26.08.2024

ja aktualnie skłaniam się do pozwania mleasing..
Jako że to moja druga dotacja i z pierwszą też był cyrk w mleasing, to tym razem nie odpuszczę.
Przez 2 tygodnie wniosek i dokumenty wypełnione leżały u nich i nie zdażyli wysłać do funduszu przed końcem środków :D
A teraz palą głupa i twierdzą że to nie ich wina. Na reklamację odpowiadają nie na temat i liczą że się machnie ręka na 27tysi. Już wolę żeby prawnik przejadł połowę ale niech płacą za swój brak profesjonalizmu i podejście do klientów...... dziady.
 
przy pierwszej standardowej umowie - 0 problemów, obsługa super.
przy drugiej z dotacją - opisałem w drugim wątku, czekania rok bo nie umieli złożyć wniosku + handlowiec oszust - generalnie masakra. Ale zmienili się ludzie po drodze, być może to jest przyczyną.
trzecia umowa z dotacją - skusiła mnie fajna oferta... na początku zaznaczyłem co mnie spotkało poprzednim razem i tutaj od początku było wszystko ok. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem itd. Natomiast nauczony doświadczeniem kilkukrotnie dopytywałem czy dokumenty są złożone, kiedy będą itp. Za każdym razem odpowiedź na bieżąco, że monitorują ten proces, że tym razem na 100% wszystko będzie dobrze, proszę się nie martwić.
Po czym BOŚ ogłosił wyczerpanie środków i się okazało że dokumenty przez dwa tygodnie gotowe do złożenia leżały u nich - potwierdził to przedstawiciel i sam złożył za mnie reklamację.
Gdyby nie dotacja auta tego bym nie kupił, być może byłoby to inne auto na innych warunkach - wiadomo że pod dotacje też są inne oferty.
Ciekawy będzie finał tej sprawy. Póki co dałem im jeszcze chwilę :)
 
Top