Wnioski o dotacje składane na firmę przed 26.08.2024

Thomas48

Nowy na Forum
Hej, ja składałem przez Arval Leasing 10 sierpnia i dopiero w zeszłym tygodniu dostałem wypłatę, także trwało to około 5 tygodni. Podobno PKO ma teraz lekki zator, bo dużo ludzi rzuciło się na wnioski tuż przed końcem sierpnia. Ale trzymaj się, jeszcze trochę i się doczekasz!

PS: Samochód już masz w salonie, więc powinno pójść gładko. Gorzej, jak ktoś czeka jeszcze na auto, bo to dodatkowe opóźnienia. ; )
 

cwireq

Zadomawiam się
No ja w SCM już czekam od 01.07.2024r. Dostałem umowę do podpisu - teraz czekam na odesłanie. Dziwne bo wygląda jak by BOŚ traktował różnie leasingodawców.
 

Vangass

Posiadacz elektryka

Ala4

Nowy na Forum
Hej, ja składałam przez Arval 10 sierpnia na Teslę Model 3 i właśnie w zeszłym tygodniu dostałem wypłatę. Co do twojej sytuacji, 4 tygodnie to jeszcze w miarę w normie. Z tego, co słyszałem, ostatnio przyspieszyli, ale sierpień mógł być obciążony. Powinno się ruszyć niebawem.

Dodam tylko, że te szacowane 5-6 tygodni to standardowa odpowiedź, ale zależy to od kilku czynników – liczby wniosków w danym czasie i konkretnej firmy leasingowej. 😏
 

acceptcookies

Zadomawiam się
Obawiam sie, ze robie cos zle. Po kontakcie z SCM z zapytaniem, czy musze dopalnic jakis formalnosci otrzymalem odpowiedz, ze SCM wystapil o wyplate srodkow do BOSu i kolejnym etapem jest ich wyplata oraz, ze nie ma okreslonych terminow kiedy to nastapi.

Czy ktos moze doradzic gdzie zapytac (poza leasingodawca) aby potencjalnie "odetkac" przelew?
 

cwireq

Zadomawiam się
W ogóle widze ze SCM jest wyjątkowo traktowany w BOS. Papiery od tego leasingodawcy ewidentnie lecą na dół kupki dokumentów. Wątpię ze to wina głównie SCM.
 

kiki111

Zadomawiam się
Według mnie SCM totalnie nie ogarnia tematu. Właśnie mi mija 2 lata od odbioru samochodu i przez te dwa lata nie dali rady się ogarnąć z dotacją. Historia długa i burzliwa. Teraz moją sprawę nadzoruje nawet jakiś dyrektor od czegoś i coś zaczęło się w końcu dziać jednak na szybki koniec nie liczę.
 
Top