Zamówienie ex30

Ironeska

Zadomawiam się
Byłem oglądać ten samochodzik i... jest mały. O ile na przednich fotelach jest w miarę przestronnie to z tyłu katastrofa.
Jak dla mnie to samochodzik do miasta dla singla/singlerki lub jako trzeci/czwarty.

P.S.
Z informacji zaczerpniętych od dealera ex60 ma mieć premierę dopiero w przeszłym roku
 

jazon

Nowy na Forum
Byłem oglądać ten samochodzik i... jest mały. O ile na przednich fotelach jest w miarę przestronnie to z tyłu katastrofa.
Jak dla mnie to samochodzik do miasta dla singla/singlerki lub jako trzeci/czwarty.

P.S.
Z informacji zaczerpniętych od dealera ex60 ma mieć premierę dopiero w przeszłym roku.

Potwierdzam Twoje spostrzeżenia.
 

Anderus

Zadomawiam się
Byłem oglądać ten samochodzik i... jest mały. O ile na przednich fotelach jest w miarę przestronnie to z tyłu katastrofa.
Jak dla mnie to samochodzik do miasta dla singla/singlerki lub jako trzeci/czwarty.

P.S.
Z informacji zaczerpniętych od dealera ex60 ma mieć premierę dopiero w przeszłym roku
Również oglądałem i potwierdzam, wielkość wewnątrz bardziej pasuje do jazdy tylko po mieście (zakupy, odwiezienie dzieci), więc trochę nie rozumiem obecności wersji Performance. Szkoda, że w Polsce nie ma oficjalnie dostępnej marki Polestar, bardzo podoba mi się "czwórka", która pasuje idealnie do moich preferencji.
 

Brokulyy

Nowy na Forum
Ja jeździłem wersją RWD i sposób prowadzenia się auta pozostawał wiele do życzenia. Bało się własnych manewrów - przy depnięciu systemy bezpieczeństwa reagowały zbyt gwałtownie i przesadnie w stosunku do zachowania auta, natomiast w innych samochodach taka jazda nie powoduje utraty przyczepności.

Auto może spoko dla 1+2, nie wyobrażam sobie nim jazdy w dalszą podróż. Jakość wykonania również jest poniżej regularnych Volvo.
Cena wcale nie jest promocyjna biorąc pod uwagę, że auta wymaga dużej ilości kompromisów.
 
Top