Zasieg w lecie

wuja7

Zadomawiam się
1. I tu sie mylisz - duzo dają - dużo frajdy ;))
2. A tak bardziej serio - no skoro "pokazuje zasieg na podstawie ostatnich jazd" to jak bede jechac tak jak poprzednio to tyle przejade? No chyba tak ...
3. A jak nie przejade to patrz pkt.1
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Frajda popatrzeć oczywiście jest, ale co do reszty się nie mylę. Miałem ID.3 prawie 3 lata...
 

staarek

Fachowiec
Piekny wynik! Ja ostanio jezdze wiecej MG5 niz ID3 (zona jezdzi VW po miescie), wiec nie wiem jak wyglada zasieg przy obecnej pogodzie, ale pewnie jakies 16kWh/100km da rade wyciagnac. Ogolnie jak na pore roku to jest niespodziewanie dobrze, choc korki, roboty drogowe na autostradach i w miare wysokie temperatury w UK sa "przyjazne" elektrykom. Ponizej moja wczorajsza trasa z pracy - 105km - 13.2kWh
 

Attachments

  • mg5.jpg
    mg5.jpg
    33,1 KB · Liczba wyświetleń: 11

wuja7

Zadomawiam się
Nie da sie przeliczyc na km ;)
A tak serio to mi szczeka opadla jak rano po naladowaniu tyle pokazal. Wiadomo, ze to jakies srednie i nierealne do uzyskania, ale i tak mi sie mega spodobalo, ze az zdj zrobilem wlasnie.
 

buktom

Nowy na Forum
Sluszny zasięg pokazało.

W moim przedliftowym 58 kW id 3 najwięcej pokazywało ponad 400 ale chyba tylko raz zbliżyłem się do 400.
Za ostatnie 20 000 okres zima wiosna lato jesień średnie "spalanie" długoterminowe to 16.1. jazda głównie sam więcej podmiejska trochę miasto autostrady.
Zimą jednak średnia zużycie na 100 to było 20 kW. Na autostradzie przey dużym mrozie "udało" mi się spaść z zasięgiem do 180 km.

 

Attachments

  • IMG-20241025-WA0001.jpg
    IMG-20241025-WA0001.jpg
    154,2 KB · Liczba wyświetleń: 4

consigliero

Posiadacz elektryka
Nasze dzisiejsze 100 km ze wsi do Krakowa to 13.1
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Dzisiaj kontynuacja z wczoraj i dane z dłuższego okresu. Auto było naładowane bodajże do 91 % a klima na 18 stopni, koła letnie 19 cali, trzy osoby w aucie
 

Attachments

  • IMG_5810.jpeg
    IMG_5810.jpeg
    329,8 KB · Liczba wyświetleń: 3
  • IMG_5808.jpeg
    IMG_5808.jpeg
    288 KB · Liczba wyświetleń: 3
  • IMG_5805.jpeg
    IMG_5805.jpeg
    414,2 KB · Liczba wyświetleń: 3

cooler

Pionier e-mobilności
Nie chwal dnia przed zachodem :)
Ja tez ostatnio wykrecilem ladna srednia ;)
A w zimie przejechac na autostradzie 260km nie moge…
Mi tu wychodzi że do 0% dojechałbyś ok 300km. Zimą nie tak źle. Użyteczne tylko 60kWh już zostało? Jeżeli startowałeś ze 100% SoC, to rzeczywiście, masakryczna degradacja. Widzę też to u siebie, gdzie po 70kkm pojemność poszła w dół jak spadające żelazko.
 
Top