Zresetowałem hasła na kilku kontach + Diablo IV

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
Po wiadomości od Pana @Gandalf zresetowałem na kilku kontach hasła, a poprzednie wysłałem je do właścicieli czystym tekstem. Wiem, że to może być trochę wstrząs, proszę mi wybaczyć - hasła są publicznie dostępne, więc na Państwa konta każdy może wejść.

Drugie: Diablo IV - ktoś kupił i już gra? :)
 

Sceptyczny entuzjasta

Posiadacz elektryka
Po wiadomości od Pana @Gandalf zresetowałem na kilku kontach hasła, a poprzednie wysłałem je do właścicieli czystym tekstem. Wiem, że to może być trochę wstrząs, proszę mi wybaczyć - hasła są publicznie dostępne, więc na Państwa konta każdy może wejść.

Drugie: Diablo IV - ktoś kupił i już gra? :)
A to diabełek już wyszedł? Zresztą nawet jak tak to kiedy ja bym grał 🤣
 

Michal

Moderator
Drugie: Diablo IV - ktoś kupił i już gra? :)
Nie mogę się jakoś zebrać. Jakiś czas temu robiłem podejście do D2 LOD remastered ale nie wróciło granie godzinami po nocach... Po 2 podejściach chyba rok temu, nie odpaliłem już więcej. U mnie nadal rządzi PUBG ;)
 

daniel

Señor Meme Officer
Po wiadomości od Pana @Gandalf zresetowałem na kilku kontach hasła, a poprzednie wysłałem je do właścicieli czystym tekstem. Wiem, że to może być trochę wstrząs, proszę mi wybaczyć - hasła są publicznie dostępne, więc na Państwa konta każdy może wejść.
Jakiej, przepraszam, wiadomości z ciekawości?
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
Jakiej, przepraszam, wiadomości z ciekawości?

Info o loginach i hasłach do logowania na Forum Elektrowozu, które są publicznie dostępne.

Nie mogę się jakoś zebrać. Jakiś czas temu robiłem podejście do D2 LOD remastered ale nie wróciło granie godzinami po nocach... Po 2 podejściach chyba rok temu, nie odpaliłem już więcej. U mnie nadal rządzi PUBG ;)

Nie wiedziałem, że coś takiego istnieje! /players 8 działa? :)
 

Michal

Moderator
Nie wiedziałem, że coś takiego istnieje! /players 8 działa? :)
Nie wiem czy działa w normalnej grze (na o-xom piszą że tak), bo zawsze grałem wersję online, a tam żeby mieć więcej exp trzeba po prostu dołączyć do gry, gdzie jest 8 graczy :)
 

Olecki

Pionier e-mobilności
Nie wiedziałem, że coś takiego istnieje! /players 8 działa? :)
Jeśli chodzi o oficjalne odświeżenie D2 Ressurected to /players8 działa. Najfajniejsze że projekt żyje i cały czas dodawane są do gry nowości - nowe runewordy, likwidowane bugi, balansowanie umiejętności i przedmioty. Cała mechanika jest jak w oryginale tylko warstwa graficzna przystosowana do współczesnych komputerów. Dla sentymentalistów można włączyć starą wersję grafiki.
 

danielm

Pionier e-mobilności
Po wiadomości od Pana @Gandalf zresetowałem na kilku kontach hasła, a poprzednie wysłałem je do właścicieli czystym tekstem. Wiem, że to może być trochę wstrząs, proszę mi wybaczyć - hasła są publicznie dostępne, więc na Państwa konta każdy może wejść.

Drugie: Diablo IV - ktoś kupił i już gra? :)
mam kupione diablo 4 ale postanowiłem sobie że nie będę płacił złodziejom 10 euro za early access na ten weekend i czekam do wtorku na normalny start
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
mam kupione diablo 4 ale postanowiłem sobie że nie będę płacił złodziejom 10 euro za early access na ten weekend i czekam do wtorku na normalny start

Sprawdziłem cenę, 300 zł. Jeszcze trochę poczekam :)
 
Top